info
Vastutsutundlikult investeerima Vastutsutundlikult investeerimaVastutsutundlikult investeerimaCFDd on keerukad vahendid ja neil on finantsvõimenduse tõttu suur risk kaotada raha kiirelt. 74.02% jaeinvestoritest kaotab selle teenusepakkujaga raha. Mõelge, kas mõistate, kuidas CFD-sid töötab ja kui saate endale raha kaotada.CFD-d ja levitamine on keerulised vahendid ja neil on finantsvõimenduse tõttu suur risk kaotada raha.  77.37% unikaalsete investorite kontodest kaotavad raha CFD-de ja levitamise enampakkumisel selle teenusepakkujaga . Te peaksite kaaluma, kas te mõistate, kuidas CFD-sid ja levitavate ennustuste tegemist ning kas saate endale lubada, et võite oma raha kaotada.
Investor vastutustundlikult: Kauplemisportfellid sisaldavad märkimisväärseid riske.
FxPro Help Centre: RAAMATUPIDAMINE JA VAATLUS

Milliseid konversioonimäärasid te kasutate?

FxPro kliendid saavad kasu mõnest turul kõige konkurentsivõimelisest vahetuskursist.
Välisfinantantseerimise allikast (st teie krediitkaardilt teisele valuutale) ja väliste allikate (st teie Wallet krediitkaardiga mõnes teises valuutas), konverteeritakse raha iga päevapakkumise alusel.

Kui teie FxPro rahakott on teise valuuta kauplemiskontole üle kantud ja vastupidi, konverteeritakse mis on tehtud hüpikakna kuvatava kiiruse järgi, kui klõpsate nupul kinnita.
Was This Article Helpful?