Auhinnavõistlus Ärikeskuse täitmine puudub

All client trades are executed with No Dealing Desk1 intervention. Most trades are filled with lighting fast speeds in under 12 milliseconds, with thousands of trades executed per second last year.

Parim FX pakkuja 2022 Online isiklike varade auhinnad

Best Trading Platform 2023 Financial Times & Investors Chronicle

Best Mobile Trading App 2023 Ultimate Fintech Award

Eelised
Ärge toimetamine Desk täitmine

Sügav likviidsus

Hankige ligipääs sügavale likviidsusele ja kasutage parima võimaliku pakkumise ja pakkumise hindu iga kord, kui asute kauplema.

Anonüümne kauplemine

Teie tellimused sooritatakse anonüümselt. Likviidsuspakkujal ei ole juurdepääsu teie kauplemistegevuse kohta 2 .

Ülikiire täitmine

Ühe päeva jooksul täidetud eelmise rekordiga 199 397 tellimust, võimaldab FxPro teil kasutada ülikiiret tellimuse täitmist. Enamik klientide tellimusi täidetakse alla 13 millisekundi.

Kuidas mu tehingud täidetakse?
Teie tehingud täidetakse ilma sekkumiseta, vt allpool:

Täitmise mootor

Tellimusraamat
Platforms
Tellimusraamat

Meie kliendi tehingute suurte koguste tõttu oleme suutelised oma tellimuste voogu omavahel kooskõlastama. See võimaldab meil oma riske minimeerida, ilma et sekkutaks teie tellimusi mingil moel.

sisemine vaste

Kuna kõiki kliendi positsioone ei maandata, jääb meie tururiskide piirmäär jääkkoormuse alla. Liigne kokkupuude võib maandada väliselt.

järelejääv kokkupuude

Miks FxPro ei ole STP-vahendaja

STP (Straight-Through-Processing) on ​​üks kõige sagedamini valesti tõlgendatud termineid kauplemise tööstuses. Kuigi seda peetakse tihtipeale seotuks täitmisega, mille klient saab oma vahendajalt, on STP tegelikult lõpptähtaegne tehingupartnerite vaheline kommunikatsiooniprotsess, mis mõjutab miinimumini täitmise kiirust või hinda, mida jaemüüja on pakutakse. Kuigi FxPro kasutab STP-tehnoloogiaid, klassifitseerime end NDD-sse vastavalt meie tellimuste täitmise meetodile.

Miks FxPro ei ole ECNi maakler

ECN tähistab elektroonilise sidevõrgu ja on sageli segamini NDD täitmisega. Kuid ECN viitab täideviivate vastaspoolte vahel anonüümsele teabele, mis võib tegelikult kaasa tuua jaemüügiettevõtte tagatud täitmiste ja halvema hinnakujunduse. FxPro on tõeline tehingute vahendaja, kes ei tegele tellimuste täitmisega, mis tähendab, et me täidame klientide tellimusi, mis ei tegele laua sekkumisega.

Täielik läbipaistvus

FxPro toetab veebipõhise kauplemise tööstuse läbipaistvamaid ja eetilisi tavasid. Sel põhjusel oleme loonud auhinnatud täitmise mudeli, mis vastab nii kaupleja nõudmistele kui ka eetikanormidele.

diagram circle
Tsiteerides 71.40%
Positiivne 12.90%
Negatiivne 15.70%

2023 libisemise statistika3

In the FX market, prices change by the millisecond. In 2023 more than 84% of market orders were executed at the requested price, or an even better price.

Ei nõustu99.38%
Positiivsed nõuded0.26%
Negatiivsed nõuded0.36%
2023 Requote Stats

Aastal 2023 sai ainult 0.36% kõigist kiirsertifikaatidest, kellelt nõuti 0.26%, kes said oma tellimuse täitmiseks veelgi paremat hinda.

Kus me oma tehinguid täidame?

Teie tehingud on sooritatavad Equinix LD5 Londonis ja Amsterdamis. Meie kaubandusserverid asuvad üheskoos ja ühendavad kiudusid esimese taseme pankadega, kes pakuvad likviidsust meie omandatud Qretixi agregaadi kaudu.

Platforms
FxPro andmekeskus
EQUINIX
Platforms

1   Vastavalt meie tellimuste täitmise eeskirjale.

2   Best FX Broker 2018-2013, Shares Awards.

3   Statistics provided are for all FxPro Group Limited orders executed from 1st January 2023 to 31st December 2023