Vastutsutundlikult investeerima Vastutsutundlikult investeerimaCFDd on keerukad vahendid ja neil on finantsvõimenduse tõttu suur risk kaotada raha kiirelt. 84.72% jaeinvestoritest kaotab selle teenusepakkujaga raha. Mõelge, kas mõistate, kuidas CFD-sid töötab ja kui saate endale raha kaotada.

Auhinnavõistlus Ärikeskuse täitmine puudub

Kõik kliendi korraldused viiakse läbi anonüümselt, ilma sekkumiseta 1 Enamik tellimusi teostatakse vähem kui 14 millisekundi jooksul , kuni 2400 järjestust täidetakse sekundis.

Parim FX pakkuja 2021 Online isiklike varade auhinnad

Best trading platform 2020 Financial Times & Investors Chronicle

Best CFD FX Provider 2021 Online isiklike varade auhinnad

Eelised
Ärge toimetamine Desk täitmine

Sügav likviidsus

Hankige ligipääs sügavale likviidsusele ja kasutage parima võimaliku pakkumise ja pakkumise hindu iga kord, kui asute kauplema.

Award-Winning Broker

Teie tellimused sooritatakse anonüümselt. Likviidsuspakkujal ei ole juurdepääsu teie kauplemistegevuse kohta 2 .

Ülikiire täitmine

Ühe päeva jooksul täidetud eelmise rekordiga 199 397 tellimust, võimaldab FxPro teil kasutada ülikiiret tellimuse täitmist. Enamik klientide tellimusi täidetakse alla 14 millisekundi.

Kuidas mu tehingud täidetakse?
Teie tehingud täidetakse ilma sekkumiseta, vt allpool:

Täitmise mootor

Tellimusraamat
back-laptop-copy
Tellimusraamat

Meie kliendi tehingute suurte koguste tõttu oleme suutelised oma tellimuste voogu omavahel kooskõlastama. See võimaldab meil oma riske minimeerida, ilma et sekkutaks teie tellimusi mingil moel.

sisemine vaste

Kuna kõiki kliendi positsioone ei maandata, jääb meie tururiskide piirmäär jääkkoormuse alla. Liigne kokkupuude võib maandada väliselt.

järelejääv kokkupuude

Miks FxPro ei ole STP-vahendaja

STP (Straight-Through-Processing) on ​​üks kõige sagedamini valesti tõlgendatud termineid kauplemise tööstuses. Kuigi seda peetakse tihtipeale seotuks täitmisega, mille klient saab oma vahendajalt, on STP tegelikult lõpptähtaegne tehingupartnerite vaheline kommunikatsiooniprotsess, mis mõjutab miinimumini täitmise kiirust või hinda, mida jaemüüja on pakutakse. Kuigi FxPro kasutab STP-tehnoloogiaid, klassifitseerime end NDD-sse vastavalt meie tellimuste täitmise meetodile.

Miks FxPro ei ole ECNi maakler

ECN tähistab elektroonilise sidevõrgu ja on sageli segamini NDD täitmisega. Kuid ECN viitab täideviivate vastaspoolte vahel anonüümsele teabele, mis võib tegelikult kaasa tuua jaemüügiettevõtte tagatud täitmiste ja halvema hinnakujunduse. FxPro on tõeline tehingute vahendaja, kes ei tegele tellimuste täitmisega, mis tähendab, et me täidame klientide tellimusi, mis ei tegele laua sekkumisega.

Täielik läbipaistvus

FxPro toetab veebipõhise kauplemise tööstuse läbipaistvamaid ja eetilisi tavasid. Sel põhjusel oleme loonud auhinnatud täitmise mudeli, mis vastab nii kaupleja nõudmistele kui ka eetikanormidele.

diagram circle
Tsiteerides 79.03%
Positiivne 10.09%
Negatiivne 10.88%

2020 libisemise statistika 3

FX turul muutuvad hinnad millisekundiga. 2020. aastal täideti tellitud hinnaga 80.48% turuhindadest, samal ajal kui 9.6% klientide tellimustest täideti positiivse libisemisega, saades isegi parema hinna.

Ei nõustu98.59%
Positiivsed nõuded0.66%
Negatiivsed nõuded0.75%
2020 Requote Stats

Aastal 2020 sai ainult 1.14% kõigist kiirsertifikaatidest, kellelt nõuti 0.54%, kes said oma tellimuse täitmiseks veelgi paremat hinda.

Kus me oma tehinguid täidame?

Teie tehingud on sooritatavad Equinix LD5 Londonis ja Amsterdamis. Meie kaubandusserverid asuvad üheskoos ja ühendavad kiudusid esimese taseme pankadega, kes pakuvad likviidsust meie omandatud Qretixi agregaadi kaudu.

logoFxPro andmekeskus
EQUINIX
Layer-80306-copy-2

1   Vastavalt meie tellimuste täitmise eeskirjale.

2   Best FX Broker 2018-2013, Shares Awards.

3   Statistics provided are for all FxPro Group Limited orders executed from 1st January 2021 to 31st December 2021