Kauplemisportfellihingud aktsiatega

Kauplemisportfellid üle 275+ ülemaailmsete äriühingute aktsiate kohta ning kiirete tellimuste täitmise ja dividendide maksed pikkadel positsioonidel.

Auhinnatud NDD täitmine

All client trades are executed with No Dealing Desk1 intervention. Most trades are filled with lighting fast speeds in under 12 milliseconds, with up to 3,468 trades executed per second last year.

Lisateabe saamiseks meie täitmise mudeli kohta

Most orders filled in <13 ms

Kuni 7000 täidetud korralduste sekundis

Üliväikese latency andmekeskusi ühispaiknemisteenused

Vali oma platvorm

We provide our clients with a wide range of desktop, web and mobile trading platforms including FxPro platform, MetaTrader 4, MetaTrader 5 and cTrader.

Compare the features and functionalities of our trading accounts with the Platform Comparison Table.

PlatformsPlatforms

Mis on aktsiad?

Aktsiatega kauplemine CFD-de abil saate valida nii pika kui ka lühikese positsiooni, nii et saate kasu hinnatõusust või langusest. Meie Aktsiad peegeldavad ettevõtte tegevust, nii et teil on õigus pikemaajalisele dividendimaksetele ja kui lähete lühikeseks, maksab dividendide maksmine.

Kauplemisosalused on üks populaarsemaid investeerimismeetodeid. At FxPro pakume CFD aktsiatelt mõned maailma kõige väärtuslikum ettevõtted nagu Apple, Coca Cola ja Facebook. Siiski peaksid ettevõtjad enne investeerimist tegema asjakohaseid uuringuid.

Võimaluste maailm

Kauplemisportfelli (CFD) pakutavad vahendid 2100+ -le instrumentidele erinevatel varaklassidel ühest kauplemiskontost.

1   Vastavalt meie tellimuste täitmise eeskirjale.