info
Vastutsutundlikult investeerima Vastutsutundlikult investeerimaVastutsutundlikult investeerimaCFDd on keerukad vahendid ja neil on finantsvõimenduse tõttu suur risk kaotada raha kiirelt. 76.14% jaeinvestoritest kaotab selle teenusepakkujaga raha. Mõelge, kas mõistate, kuidas CFD-sid töötab ja kui saate endale raha kaotada.CFD-d ja levitamine on keerulised vahendid ja neil on finantsvõimenduse tõttu suur risk kaotada raha.  79.83% unikaalsete investorite kontodest kaotavad raha CFD-de ja levitamise enampakkumisel selle teenusepakkujaga . Te peaksite kaaluma, kas te mõistate, kuidas CFD-sid ja levitavate ennustuste tegemist ning kas saate endale lubada, et võite oma raha kaotada.
Investor vastutustundlikult: Kauplemisportfellid sisaldavad märkimisväärseid riske.
FxPro Help Centre: RAAMATUPIDAMINE JA VAATLUS

Kas Te garanteerite minu rahaliste vahendite turvalisuse?

FxPro võtab klientide raha ohutust väga tõsiselt. Sel põhjusel eraldatakse kõik kliendi vahendid ettevõtte omavahenditest täies ulatuses ja neid hoitakse suurtes Euroopa pankades eraldi pangakontodel. See tagab, et kliendi vahendeid ei saaks kasutada mingil muul eesmärgil.

Lisaks on FxPro UK Limited finantsteenuste hüvitiste skeemi (FSCS) liige ja FxPro Financial Services Limited on investeerimisfondide (ICF) liige.

Was This Article Helpful?