info
Vastutsutundlikult investeerima Vastutsutundlikult investeerimaVastutsutundlikult investeerimaCFDd on keerukad vahendid ja neil on finantsvõimenduse tõttu suur risk kaotada raha kiirelt. 74.02% jaeinvestoritest kaotab selle teenusepakkujaga raha. Mõelge, kas mõistate, kuidas CFD-sid töötab ja kui saate endale raha kaotada.CFD-d ja levitamine on keerulised vahendid ja neil on finantsvõimenduse tõttu suur risk kaotada raha.  77.37% unikaalsete investorite kontodest kaotavad raha CFD-de ja levitamise enampakkumisel selle teenusepakkujaga . Te peaksite kaaluma, kas te mõistate, kuidas CFD-sid ja levitavate ennustuste tegemist ning kas saate endale lubada, et võite oma raha kaotada.
Investor vastutustundlikult: Kauplemisportfellid sisaldavad märkimisväärseid riske.
FxPro Help Centre: RAAMATUPIDAMINE JA VAATLUS

Kas on võimalik, et kaotadan rohkem raha kui ma hoiule panin?

FxPro pakub kliendikokkuleppe osana Negatiivse tasakaalu kaitset, tagades sellega, et kliendid ei saa kaotada rohkem kui kogu hoiused. Kuigi see ei ole regulatiivne nõue, pakub FxPro seda teenust nii kaua, kui see on heauskselt aktsepteeritud ja seda ei manipuleerita ega kuritarvitata.

FxPro pakub ka Stop Out -i, mis põhjustab suletud tehinguid kui teatud marginaali tase% on saavutatud. Stop Out tase sõltub konto tüübist ja jurisdiktsioonist, mille alla te olete registreeritud.

Was This Article Helpful?