Tingimused

Platvorm
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Täitmine
Turu täitmine
Turu täitmine
cTraderSpreads + 0,35 $ 10K kohta, millega kaubeldakse
Minimaalne: 28.00Keskmine: 32.04
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Piiri ja peatumise tase0
Minimaalne hinnakõikumine0.001
1 kirje väärtus5 EUR
1 partii suurus5000 Oz
Minimaalne lepingu suurus50 Oz
Minimaalne samm lepingu suuruse suurendamiseks50 lot
Väärtustingimused luku positsiooni avamiseks *0

* Ainult juhul, kui marginaalne tase> 100%

Pakutud hinnavahed peegeldavad ajavahemiku 01/04/2020 - 30/06/2020. aasta kella 09.00-21.00 (GMT) kaalutud keskmist keskmist. Kuigi FxPro püüab pakkuda kõikides kauplemisaegades konkurentsivõimelist hinnavahet, peaksid kliendid arvestama, et need võivad erineda ja on vastuvõtlikud turutingimustele. Ülaltoodud on esitatud ainult soovituslikel eesmärkidel.Klientidel soovitatakse kontrollida meie majanduskalendri olulisi uudiseid, mis võivad muuhulgas kaasa tuua levikute leviku.

Eespool toodud hinnavahed kehtivad tavapäraste kauplemistingimuste korral. FxPro- l on õigus muuta ülaltoodud võlakirju vastavalt turutingimustele vastavalt "Tingimustele ja tingimustele".

Pärast kulda on hõbe järgmine kõige rohkem kaubeldav väärismetall. Hõbe on eksponentsiaalselt hõivatud kauplejate seas ja seda peetakse üheks kõige väärtuslikumaks varaks, et investeerida.

Saate hõbe koheselt müüa meie MT4, MT5 ja cTraderi platvormidel. Sirvige ülaltoodud diagrammi ja uurige otseülekannete pakkumisi ning küsige Silverilt hindu, samuti ajaloolist jõudlust ja väärtust.

Kui olete huvitatud oma portfelli mitmekesistamisest, siis hakake hõbeda kauplemist täna võtma ühendust FxPro.