Tingimused

Platvorm
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Täitmine
Turu täitmine
Turu täitmine
cTraderSpreads + 0,35 $ 10K kohta, millega kaubeldakse
Minimaalne: 1.00Keskmine: 15.36
Market Hours*Closed Now
Market Hours*Closed Now
Piiri ja peatumise tase0
Minimaalne hinnakõikumine0.001
1 kirje väärtus0.001 USD
1 partii suurus1 gr
Minimaalne lepingu suurus5 gr
Minimaalne samm lepingu suuruse suurendamiseks1 lot
Väärtustingimused luku positsiooni avamiseks *0

* Ainult juhul, kui marginaalne tase> 100%

Pakutud hinnavahed peegeldavad ajavahemiku 01/04/2020 - 30/06/2020. aasta kella 09.00-21.00 (GMT) kaalutud keskmist keskmist. Kuigi FxPro püüab pakkuda kõikides kauplemisaegades konkurentsivõimelist hinnavahet, peaksid kliendid arvestama, et need võivad erineda ja on vastuvõtlikud turutingimustele. Ülaltoodud on esitatud ainult soovituslikel eesmärkidel.Klientidel soovitatakse kontrollida meie majanduskalendri olulisi uudiseid, mis võivad muuhulgas kaasa tuua levikute leviku.

Eespool toodud hinnavahed kehtivad tavapäraste kauplemistingimuste korral. FxPro- l on õigus muuta ülaltoodud võlakirju vastavalt turutingimustele vastavalt "Tingimustele ja tingimustele".

Väärismetallid on äärmiselt populaarsed kauplemisvahendid ja neid eelistavad sageli ettevõtjad, kes soovivad oma investeeringute portfellis turvalisust ja turvalisust. Kulda vaadeldakse tihti kaubandusettevõtjate jaoks ohutu inventarinvesteeringuna, eriti majandusliku ebakindluse ajal. Alusta kauplemist Goldiga FxPro-ga ja mitmekesistada oma investeerimisportfelli.

Saate kulla kaotada koheselt MT4, MT5 ja cTraderi platvormidel. Sirvige ülaltoodud diagrammi ja avastage elusate ostu- ja müügihinnad koos väärismetalli väärtusega, ajaloolise tulemuse ja volatiilsusega. Seda teavet saab kasutada teadlike otsuste tegemisel Goldi ostmisel või müümisel. Võite avada ka tasuta demo konto, enne kui teete oma reaalses kontos Goldi.

Kui olete huvitatud portfelli mitmekesistamisest, siis alustage kauplemist kullaga, võtke ühendust FxPro täna.