Tingimused

Platvorm
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Täitmine
Turu täitmine
Turu täitmine
cTraderSpreads + 0,35 $ 10K kohta, millega kaubeldakse
Minimaalne: 59.50Keskmine: 88.48
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Piiri ja peatumise tase0 points
Kasutatud marginaal (1: 100 võimenduse määr) USA dollarites1000 ZAR X USDZAR Rate
Minimaalne lepingu suurus1000 USD (0.01 lots)
Minimaalne samm lepingu suuruse suurendamiseks1000 USD
Väärtustingimused luku positsiooni avamiseks *0

* Ainult juhul, kui marginaalne tase> 100%

Pakutud hinnavahed peegeldavad ajavahemiku 01/04/2020 - 30/06/2020. aasta kella 09.00-21.00 (GMT) kaalutud keskmist keskmist. Kuigi FxPro püüab pakkuda kõikides kauplemisaegades konkurentsivõimelist hinnavahet, peaksid kliendid arvestama, et need võivad erineda ja on vastuvõtlikud turutingimustele. Ülaltoodud on esitatud ainult soovituslikel eesmärkidel.Klientidel soovitatakse kontrollida meie majanduskalendri olulisi uudiseid, mis võivad muuhulgas kaasa tuua levikute leviku.

Eespool toodud hinnavahed kehtivad tavapäraste kauplemistingimuste korral. FxPro- l on õigus muuta ülaltoodud võlakirju vastavalt turutingimustele vastavalt "Tingimustele ja tingimustele".

USD/ZAR-i paarub kaks olulist ülemaailmset valuutat: Ameerika dollar ja Lõuna-Aafrika rand. Kombineerituse tulemus sõltub suuresti nende omavaheliste omavaheliste suhetest ja seepärast on need paljudest erinevatest teguritest, mis neid mõjutavad, see on nõrk, ebakindel ja volatiilne. Keerukalt lugeda ja veelgi raskem ette kujutada, pakub sidumine siiski võimalust märkimisväärse kasumi saamiseks, kui seda juhivad kogenud käed.

Kui teil on vahendeid selle ärakasutamiseks, investeerige täna koos FxPro-ga.