Tingimused

Platvorm
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Täitmine
Turu täitmine
Turu täitmine
cTraderSpreads + 0,35 $ 10K kohta, millega kaubeldakse
Minimaalne: 141.50Keskmine: 148.47
Market Hours*Closed Now
Market Hours*Closed Now
Piiri ja peatumise tase0 points
Kasutatud marginaal (1: 100 võimenduse määr) USA dollarites1000 MXN X USDMXN Rate
Minimaalne lepingu suurus1000 USD (0.01 lots)
Minimaalne samm lepingu suuruse suurendamiseks1000 USD
Väärtustingimused luku positsiooni avamiseks *0

* Ainult juhul, kui marginaalne tase> 100%

Pakutud hinnavahed peegeldavad ajavahemiku 01/04/2020 - 30/06/2020. aasta kella 09.00-21.00 (GMT) kaalutud keskmist keskmist. Kuigi FxPro püüab pakkuda kõikides kauplemisaegades konkurentsivõimelist hinnavahet, peaksid kliendid arvestama, et need võivad erineda ja on vastuvõtlikud turutingimustele. Ülaltoodud on esitatud ainult soovituslikel eesmärkidel.Klientidel soovitatakse kontrollida meie majanduskalendri olulisi uudiseid, mis võivad muuhulgas kaasa tuua levikute leviku.

Eespool toodud hinnavahed kehtivad tavapäraste kauplemistingimuste korral. FxPro- l on õigus muuta ülaltoodud võlakirju vastavalt turutingimustele vastavalt "Tingimustele ja tingimustele".

USD/MXN paarub kaks olulist ülemaailmset valuutat: Mehhiko peso ja Ameerika dollar. Sidumine on tugevasti mõjutatud nende riikide majanduste korrelatsioonist, samas kui nende lähedased geograafilised, poliitilised ja kaubanduslikud sidemed loovad huvitavat dünaamikat. Mehhiko valuutal on väike mõju Ameerika Ühendriikide naaberriigile, kuid endine kipub varjama viimaste liikumist. Suurematele ettevõtetele mõeldud stimuleeriv võistlus võib sobida suurepäraselt kõrge riskiteguriga külastajate jaoks.

Täna investeerimiseks võtke ühendust FxPro.