Tingimused

Platvorm
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Täitmine
Turu täitmine
Turu täitmine
cTraderSpreads + 0,35 $ 10K kohta, millega kaubeldakse
Minimaalne: 385.00Keskmine: 472.23
Market Hours*Closed Now
Market Hours*Closed Now
Piiri ja peatumise tase0 points
Kasutatud marginaal (1: 100 võimenduse määr) USA dollarites1000 HUF X USDHUF Rate
Minimaalne lepingu suurus1000 USD (0.01 lots)
Minimaalne samm lepingu suuruse suurendamiseks1000 USD
Väärtustingimused luku positsiooni avamiseks *0

* Ainult juhul, kui marginaalne tase> 100%

Pakutud hinnavahed peegeldavad ajavahemiku 01/04/2020 - 30/06/2020. aasta kella 09.00-21.00 (GMT) kaalutud keskmist keskmist. Kuigi FxPro püüab pakkuda kõikides kauplemisaegades konkurentsivõimelist hinnavahet, peaksid kliendid arvestama, et need võivad erineda ja on vastuvõtlikud turutingimustele. Ülaltoodud on esitatud ainult soovituslikel eesmärkidel.Klientidel soovitatakse kontrollida meie majanduskalendri olulisi uudiseid, mis võivad muuhulgas kaasa tuua levikute leviku.

Eespool toodud hinnavahed kehtivad tavapäraste kauplemistingimuste korral. FxPro- l on õigus muuta ülaltoodud võlakirju vastavalt turutingimustele vastavalt "Tingimustele ja tingimustele".

USD/HUF-i kombinatsioon seob olulist Euroopa vääringut suurema ülemaailmse valuutaga Ungari forinti ja Ameerika dollari kujul. Paaristamist mõjutavad suuresti nende kahe riigi majandustulemused ning tänu neid mõjutavatele erinevatele teguritele on see kergesti ebastabiilne, raske ennustada ja suurt riski. See muudab kombinatsiooni, mis on suuresti ebasobiv algajatele, kuid see tähendab, et see kujutab endast ideaalset investeeringut kogenud ettevõtjale, kellel on kõrge riskipiirang ja võimalused.

Kui soovite investeerida sidumisse, siis võtke ühendust FxPro kohe.