Tingimused

Platvorm
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Täitmine
Turu täitmine
Turu täitmine
cTraderSpreads + 0,35 $ 10K kohta, millega kaubeldakse
Minimaalne: 4.00Keskmine: 6.91
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Piiri ja peatumise tase0 points
Kasutatud marginaal (1: 100 võimenduse määr) USA dollarites1000 HKD X USDHKD Rate
Minimaalne lepingu suurus1000 USD (0.01 lots)
Minimaalne samm lepingu suuruse suurendamiseks1000 USD
Väärtustingimused luku positsiooni avamiseks *0

* Ainult juhul, kui marginaalne tase> 100%

Pakutud hinnavahed peegeldavad ajavahemiku 01/04/2020 - 30/06/2020. aasta kella 09.00-21.00 (GMT) kaalutud keskmist keskmist. Kuigi FxPro püüab pakkuda kõikides kauplemisaegades konkurentsivõimelist hinnavahet, peaksid kliendid arvestama, et need võivad erineda ja on vastuvõtlikud turutingimustele. Ülaltoodud on esitatud ainult soovituslikel eesmärkidel.Klientidel soovitatakse kontrollida meie majanduskalendri olulisi uudiseid, mis võivad muuhulgas kaasa tuua levikute leviku.

Eespool toodud hinnavahed kehtivad tavapäraste kauplemistingimuste korral. FxPro- l on õigus muuta ülaltoodud võlakirju vastavalt turutingimustele vastavalt "Tingimustele ja tingimustele".

USD/HKD seob kaks peamist maailma valuutat: Hongkongi dollar ja Ameerika dollar. Paaristamist mõjutavad suuresti nende kahe riigi majanduste vahelised seosed, mistõttu on see tavaliselt muutlik, raske prognoosida ja kõrge riskiga. Neid asukohti mõjutavad väga erinevad tegurid, mis tähendab, et ühel turul liikumist väga harva peegeldab teine liikumine. Selle tulemusena võivad vahetuskursid kiiresti muutuda, pakkudes soodsa investori jaoks suurepärast võimalust kasumiks.

USD/HKD sidumise lisamiseks oma portfelli, võtke meie täna.