Tingimused

Platvorm
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Täitmine
Turu täitmine
Turu täitmine
cTraderSpreads + 0,35 $ 10K kohta, millega kaubeldakse
Minimaalne: 5.50Keskmine: 8.95
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Piiri ja peatumise tase0 points
Kasutatud marginaal (1: 100 võimenduse määr) USA dollarites1000 CNH X USDCNH Rate
Minimaalne lepingu suurus1000 USD (0.01 lots)
Minimaalne samm lepingu suuruse suurendamiseks1000 USD
Väärtustingimused luku positsiooni avamiseks *0

* Ainult juhul, kui marginaalne tase> 100%

Pakutud hinnavahed peegeldavad ajavahemiku 01/04/2020 - 30/06/2020. aasta kella 09.00-21.00 (GMT) kaalutud keskmist keskmist. Kuigi FxPro püüab pakkuda kõikides kauplemisaegades konkurentsivõimelist hinnavahet, peaksid kliendid arvestama, et need võivad erineda ja on vastuvõtlikud turutingimustele. Ülaltoodud on esitatud ainult soovituslikel eesmärkidel.Klientidel soovitatakse kontrollida meie majanduskalendri olulisi uudiseid, mis võivad muuhulgas kaasa tuua levikute leviku.

Eespool toodud hinnavahed kehtivad tavapäraste kauplemistingimuste korral. FxPro- l on õigus muuta ülaltoodud võlakirju vastavalt turutingimustele vastavalt "Tingimustele ja tingimustele".

USD/CNH valuutakombinatsiooni mõjutavad suuresti maailma suurimad ja kõige jõukamad majandused: Ameerika Ühendriigid ja Hiina. Kuigi see on väike sidumine, on see märkimisväärne järgmine ja selle populaarsus on viimastel aastatel kasvanud. Kahe valuuta vaheline seos võib olla volatiilne, kuna paljud erinevad tegurid mõjutavad nende väga erinevate rahvaste õnnestumist. Selle tulemusena võib USD/CNH valuutapaar olla õrna investori unistus, mis pakub potentsiaalset kasumit nii suureks kui riskid.

Täna investeerimiseks võtke ühendust FxPro.