Tingimused

Platvorm
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Täitmine
Turu täitmine
Turu täitmine
cTraderSpreads + 0,35 $ 10K kohta, millega kaubeldakse
Minimaalne: 3.90Keskmine: 5.15
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Piiri ja peatumise tase0 points
Kasutatud marginaal (1: 100 võimenduse määr) USA dollarites1000 JPY X USDJPY Rate
Minimaalne lepingu suurus1000 PLN (0.01 lots)
Minimaalne samm lepingu suuruse suurendamiseks1000 PLN
Väärtustingimused luku positsiooni avamiseks *0

* Ainult juhul, kui marginaalne tase> 100%

Pakutud hinnavahed peegeldavad ajavahemiku 01/04/2020 - 30/06/2020. aasta kella 09.00-21.00 (GMT) kaalutud keskmist keskmist. Kuigi FxPro püüab pakkuda kõikides kauplemisaegades konkurentsivõimelist hinnavahet, peaksid kliendid arvestama, et need võivad erineda ja on vastuvõtlikud turutingimustele. Ülaltoodud on esitatud ainult soovituslikel eesmärkidel.Klientidel soovitatakse kontrollida meie majanduskalendri olulisi uudiseid, mis võivad muuhulgas kaasa tuua levikute leviku.

Eespool toodud hinnavahed kehtivad tavapäraste kauplemistingimuste korral. FxPro- l on õigus muuta ülaltoodud võlakirju vastavalt turutingimustele vastavalt "Tingimustele ja tingimustele".

PLN/JPY valuutakombinatsiooni mõjutavad suuresti kaks olulist, kuid väga erinevat majandust: Poola ja Jaapan. Neid valuutasid mõjutavad mitmesugused lahknevad tegurid, mille tulemusena saavad nad maailma sündmustest väga erinevalt reageerida. Sellest tulenevalt peetakse paaritamist lugematuks ja raske prognoosida. Vaba investorile võib see siiski olla ideaalne lisand, kuna see pakub võimalust teenida kasumit nii suurte kui riskide ees.

Selleks, et nüüd investeerida, võtke ühendust FxPro.