Tingimused

Platvorm
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Täitmine
Turu täitmine
Turu täitmine
cTraderSpreads + 0,35 $ 10K kohta, millega kaubeldakse
Minimaalne: 0.90Keskmine: 1.03
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Piiri ja peatumise tase0 points
Kasutatud marginaal (1: 100 võimenduse määr) USA dollarites1000 NZD X USDNZD Rate
Minimaalne lepingu suurus1000 NZD (0.01 lots)
Minimaalne samm lepingu suuruse suurendamiseks1000 NZD
Väärtustingimused luku positsiooni avamiseks *0

* Ainult juhul, kui marginaalne tase> 100%

Pakutud hinnavahed peegeldavad ajavahemiku 01/04/2020 - 30/06/2020. aasta kella 09.00-21.00 (GMT) kaalutud keskmist keskmist. Kuigi FxPro püüab pakkuda kõikides kauplemisaegades konkurentsivõimelist hinnavahet, peaksid kliendid arvestama, et need võivad erineda ja on vastuvõtlikud turutingimustele. Ülaltoodud on esitatud ainult soovituslikel eesmärkidel.Klientidel soovitatakse kontrollida meie majanduskalendri olulisi uudiseid, mis võivad muuhulgas kaasa tuua levikute leviku.

NZDUSD, AUDUSD levikud võivad kõikuda igal kolmapäeval ülalmainitud maksimumist vahemikus 08:00 - 11:00 (GMT).

Eespool toodud hinnavahed kehtivad tavapäraste kauplemistingimuste korral. FxPro- l on õigus muuta ülaltoodud võlakirju vastavalt turutingimustele vastavalt "Tingimustele ja tingimustele".

Tavaliselt nimega "Kiwi" on NZD/USD valuutakombinatsioon maailma kümne kõige rohkem kaubeldava valuutaga. Nagu Austraalia dollar, sai Uus-Meremaa vääring viimase paari aastakümne jooksul kasvuhoonete boomist, mis tõi selle väärtuse tõusuks. See paar sümboliseerib nüüd kahe kõige mõjukama majandusega maailma vahelist suhet. See on põhjustanud paaride populaarsuse tõusu viimastel aastatel järsult nii palju, et Uus-Meremaa Reservpanga pidi 2012. aastal kehtestama devalveerimismeetmed. See sobib kõigile; algajast ettevõtjalt professionaalsele kauplejale.

Kui soovite investeerida NZD/USD valuutapaari, täna kontakteeruge /FxPro.