Tingimused

Platvorm
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Täitmine
Turu täitmine
Turu täitmine
cTraderSpreads + 0,35 $ 10K kohta, millega kaubeldakse
Minimaalne: N/AKeskmine: 1.27
Market Hours*Closed Now
Market Hours*Closed Now
Piiri ja peatumise tase0 points
Kasutatud marginaal (1: 100 võimenduse määr) USA dollarites1000 JPY X USDJPY Rate
Minimaalne lepingu suurus1000 NZD (0.01 lots)
Minimaalne samm lepingu suuruse suurendamiseks1000 NZD
Väärtustingimused luku positsiooni avamiseks *0

* Ainult juhul, kui marginaalne tase> 100%

Pakutud hinnavahed peegeldavad ajavahemiku 01/04/2020 - 30/06/2020. aasta kella 09.00-21.00 (GMT) kaalutud keskmist keskmist. Kuigi FxPro püüab pakkuda kõikides kauplemisaegades konkurentsivõimelist hinnavahet, peaksid kliendid arvestama, et need võivad erineda ja on vastuvõtlikud turutingimustele. Ülaltoodud on esitatud ainult soovituslikel eesmärkidel.Klientidel soovitatakse kontrollida meie majanduskalendri olulisi uudiseid, mis võivad muuhulgas kaasa tuua levikute leviku.

Eespool toodud hinnavahed kehtivad tavapäraste kauplemistingimuste korral. FxPro- l on õigus muuta ülaltoodud võlakirju vastavalt turutingimustele vastavalt "Tingimustele ja tingimustele".

NZD/JPY valuutakombinatsiooni ei kaubelda laialdaselt, kuid see võib ikkagi täita niši rolli kogenud investori portfellis. Paaristamise väike kauplemismaht muudab selle äkiliste liikumiste suhtes kalduvuse ja seda peetakse tavaliselt ebakindlaks ja raske ennustada. Kombineerimise tulemuslikkust mõjutavad suuresti kahe väga erineva majanduse - Uus-Meremaa ja Jaapani - vahelise korrelatsiooni ja selle tulemusena on levimised sageli laiad. Nende puhul, kellel on kõrge riskipiirang, võib NZD/JPY sidumine olla teie portfelli ideaalne lisaväärtus.

Invest täna koos FxPro-ga.