Tingimused

Platvorm
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Täitmine
Turu täitmine
Turu täitmine
cTraderSpreads + 0,35 $ 10K kohta, millega kaubeldakse
Minimaalne: 12.00Keskmine: 18.97
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Piiri ja peatumise tase0 points
Kasutatud marginaal (1: 100 võimenduse määr) USA dollarites1000 SEK X USDSEK Rate
Minimaalne lepingu suurus1000 NOK (0.01 lots)
Minimaalne samm lepingu suuruse suurendamiseks1000 NOK
Väärtustingimused luku positsiooni avamiseks *0

* Ainult juhul, kui marginaalne tase> 100%

Pakutud hinnavahed peegeldavad ajavahemiku 01/04/2020 - 30/06/2020. aasta kella 09.00-21.00 (GMT) kaalutud keskmist keskmist. Kuigi FxPro püüab pakkuda kõikides kauplemisaegades konkurentsivõimelist hinnavahet, peaksid kliendid arvestama, et need võivad erineda ja on vastuvõtlikud turutingimustele. Ülaltoodud on esitatud ainult soovituslikel eesmärkidel.Klientidel soovitatakse kontrollida meie majanduskalendri olulisi uudiseid, mis võivad muuhulgas kaasa tuua levikute leviku.

Eespool toodud hinnavahed kehtivad tavapäraste kauplemistingimuste korral. FxPro- l on õigus muuta ülaltoodud võlakirju vastavalt turutingimustele vastavalt "Tingimustele ja tingimustele".

NOK/SEK valuutakombinatsiooni harva kaubeldakse väljaspool Norra ja Rootsi; kuid sellel on mitmesuguste investorite portfellides niši roll. Paaride täitmist mõjutavad suuresti kahe Euroopa naabrite majanduse seosed. Riigi lähedased majanduslikud, rahalised ja poliitilised sidemed omavahel ja ülejäänud eurotsooni vahel mõjutavad valuutakursi liikumist sageli üksteist. See suhteline prognoositavus tähendab, et NOK/SEK valuutapaar on ideaalne valik neile, kes otsivad keskpangasiseseid riskinvesteeringuid oma portfelli lisamiseks.

Lisateabe saamiseks võtke ühendust FxPro täna.