Tingimused

Platvorm
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Täitmine
Turu täitmine
Turu täitmine
cTraderSpreads + 0,35 $ 10K kohta, millega kaubeldakse
Minimaalne: 110.80Keskmine: 157.00
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Piiri ja peatumise tase0 points
Kasutatud marginaal (1: 100 võimenduse määr) USA dollarites1000 SEK X USDSEK Rate
Minimaalne lepingu suurus1000 GBP (0.01 lots)
Minimaalne samm lepingu suuruse suurendamiseks1000 GBP
Väärtustingimused luku positsiooni avamiseks *0

* Ainult juhul, kui marginaalne tase> 100%

Pakutud hinnavahed peegeldavad ajavahemiku 01/04/2020 - 30/06/2020. aasta kella 09.00-21.00 (GMT) kaalutud keskmist keskmist. Kuigi FxPro püüab pakkuda kõikides kauplemisaegades konkurentsivõimelist hinnavahet, peaksid kliendid arvestama, et need võivad erineda ja on vastuvõtlikud turutingimustele. Ülaltoodud on esitatud ainult soovituslikel eesmärkidel.Klientidel soovitatakse kontrollida meie majanduskalendri olulisi uudiseid, mis võivad muuhulgas kaasa tuua levikute leviku.

Eespool toodud hinnavahed kehtivad tavapäraste kauplemistingimuste korral. FxPro- l on õigus muuta ülaltoodud võlakirju vastavalt turutingimustele vastavalt "Tingimustele ja tingimustele".

GBP/SEK valuutakommunikatsiooni tulemuslikkust mõjutavad suuresti kahe olulise Euroopa majanduse seos: Ühendkuningriik ja Rootsi. Tänu nende lähedastele poliitilistele, majanduslikele ja kaubanduslikele sidemetele eurotsooniga mõjutavad neid riike mitmed ühised tegurid, mistõttu kõikumised väärtuses on sageli üksteisega paralleelsed. Sel põhjusel peetakse paaristamist suhteliselt ennustatavaks, kuid see on siiski ideaalne valik neile, kes soovivad oma esimest tulevikuvõimalust välja panna neli peamist äriühingut.

Kui arvate, et GBP/SEK-i paaristamine võiks teie portfelli täiuslikult täiendada, võtke ühendust meie meeskond täna, et näha, kuidas me saame teid aidata.