Tingimused

Platvorm
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Täitmine
Turu täitmine
Turu täitmine
cTraderSpreads + 0,35 $ 10K kohta, millega kaubeldakse
Minimaalne: 1.10Keskmine: 1.72
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Piiri ja peatumise tase0 points
Kasutatud marginaal (1: 100 võimenduse määr) USA dollarites1000 NZD X USDNZD Rate
Minimaalne lepingu suurus1000 GBP (0.01 lots)
Minimaalne samm lepingu suuruse suurendamiseks1000 GBP
Väärtustingimused luku positsiooni avamiseks *0

* Ainult juhul, kui marginaalne tase> 100%

Pakutud hinnavahed peegeldavad ajavahemiku 01/04/2020 - 30/06/2020. aasta kella 09.00-21.00 (GMT) kaalutud keskmist keskmist. Kuigi FxPro püüab pakkuda kõikides kauplemisaegades konkurentsivõimelist hinnavahet, peaksid kliendid arvestama, et need võivad erineda ja on vastuvõtlikud turutingimustele. Ülaltoodud on esitatud ainult soovituslikel eesmärkidel.Klientidel soovitatakse kontrollida meie majanduskalendri olulisi uudiseid, mis võivad muuhulgas kaasa tuua levikute leviku.

Eespool toodud hinnavahed kehtivad tavapäraste kauplemistingimuste korral. FxPro- l on õigus muuta ülaltoodud võlakirju vastavalt turutingimustele vastavalt "Tingimustele ja tingimustele".

GBP/NZD valuutapaarimist ei kaubelda tihti, kuid sellel on siiski märkimisväärne pühendunud klubi, mis koosneb peamiselt kõrge riskiteguriga kogenud professionaalidest. Kombineerimise tulemuslikkust mõjutavad suuresti kahe maailma suurema majanduse seos: Ühendkuningriik ja Uus-Meremaa. Paar on tuntud oma volatiilsuse ja turu liikumise ebaregulaarse olemuse tõttu, mis tähendab, et seda tuleb käsitleda äärmise ettevaatusega. Kuid kogenud investorite käes on see võimalus teenida kasumit nii oluliseks kui sellega kaasnevad riskid.

Kui soovite siduda, võtke ühendust meie FxPro meeskonnaga kohe.