Tingimused

Platvorm
cTrader
cTrader
MT4
MT4 Fixed
MT5
Täitmine
Turu täitmine
Turu täitmine
cTraderSpreads + 0,35 $ 10K kohta, millega kaubeldakse
Minimaalne: 1.30Keskmine: 1.77
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Piiri ja peatumise tase0 points
Kasutatud marginaal (1: 100 võimenduse määr) USA dollarites1000 JPY X USDJPY Rate
Minimaalne lepingu suurus1000 GBP (0.01 lots)
Minimaalne samm lepingu suuruse suurendamiseks1000 GBP
Väärtustingimused luku positsiooni avamiseks *0

* Ainult juhul, kui marginaalne tase> 100%

** Abnormal market conditions refer to Section 10.6 in Order Execution Policy of FxPro Financial Services Ltd, in point 10.7 in Order Execution Policy of FxPro UK Limited and in point 10.6 in Order Execution Policy of FxPro Global Markets Ltd.

Pakutud hinnavahed peegeldavad ajavahemiku 01/04/2020 - 30/06/2020. aasta kella 09.00-21.00 (GMT) kaalutud keskmist keskmist. Kuigi FxPro püüab pakkuda kõikides kauplemisaegades konkurentsivõimelist hinnavahet, peaksid kliendid arvestama, et need võivad erineda ja on vastuvõtlikud turutingimustele. Ülaltoodud on esitatud ainult soovituslikel eesmärkidel.Klientidel soovitatakse kontrollida meie majanduskalendri olulisi uudiseid, mis võivad muuhulgas kaasa tuua levikute leviku.

Fikseeritud levikuid kohaldatakse ainult "Instant Orders"; kõigi muude tellimuste puhul kehtib tellimuste täitmise eeskiri.

Eespool toodud hinnavahed kehtivad tavapäraste kauplemistingimuste korral. FxPro- l on õigus muuta ülaltoodud võlakirju vastavalt turutingimustele vastavalt "Tingimustele ja tingimustele".

GBP/JPY sidumine on kõrge riskiga volatiilne valuutakombinatsioon, mida sageli nimetatakse "The Widow-Makeriks". Seda määratlevad suured hinnamuutused võrreldes teiste paaridega. Tegelikult ületas 2008. aasta finantskriisi ajal üle 7000 punkti; nähtus, mis oli lihtsalt ebaselge.

Sõltuvalt teie individuaalsest kauplemisstiilis on see volatiilsus kas väga soovitud või väga ebameeldiv. GBP/JPY on optimaalne valik ettevõtjate jaoks, kes otsivad volatiilsust või suuri liikumisi, kuid seda tuleks kaubelda ainult siis, kui kasutatakse kaitsemehhanisme. Selle paari märkimisväärsed riskid muudavad selle algajatele väga sobimatuks, kuid see on ideaalne raha teeniva vahend neile, kellel on rohkem kogemusi ja vabatahtlik lähenemine riskile.

Kui GBP/JPY valuutakombinatsioon oleks teie portfellis hea, täna võtke ühendust FxPro.