Tingimused

Platvorm
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Täitmine
Turu täitmine
Turu täitmine
cTraderSpreads + 0,35 $ 10K kohta, millega kaubeldakse
Minimaalne: 64.60Keskmine: 72.50
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Piiri ja peatumise tase0 points
Kasutatud marginaal (1: 100 võimenduse määr) USA dollarites1000 DKK X USDDKK Rate
Minimaalne lepingu suurus1000 GBP (0.01 lots)
Minimaalne samm lepingu suuruse suurendamiseks1000 GBP
Väärtustingimused luku positsiooni avamiseks *0

* Ainult juhul, kui marginaalne tase> 100%

Pakutud hinnavahed peegeldavad ajavahemiku 01/04/2020 - 30/06/2020. aasta kella 09.00-21.00 (GMT) kaalutud keskmist keskmist. Kuigi FxPro püüab pakkuda kõikides kauplemisaegades konkurentsivõimelist hinnavahet, peaksid kliendid arvestama, et need võivad erineda ja on vastuvõtlikud turutingimustele. Ülaltoodud on esitatud ainult soovituslikel eesmärkidel.Klientidel soovitatakse kontrollida meie majanduskalendri olulisi uudiseid, mis võivad muuhulgas kaasa tuua levikute leviku.

Eespool toodud hinnavahed kehtivad tavapäraste kauplemistingimuste korral. FxPro- l on õigus muuta ülaltoodud võlakirju vastavalt turutingimustele vastavalt "Tingimustele ja tingimustele".

GBP/DKK valuutakombinatsiooni tulemuslikkust mõjutavad suuresti kahe olulise Euroopa majanduse seos: Ühendkuningriik ja Taani. Paaride liikumine on tihti teineteisega paralleelselt, kuna tihedad ja jagatud majanduslikud, poliitilised ja rahalised sidemed eurotsooniga. Kuigi see on enam volatiilne ja kaldub suuremat kõikumisi kui peamised äriühingud, on sidumine lisandunud kauplejate portfellidele, kes otsivad keskmise riskiga investeeringuid, et oma olemasolevaid ettevõtteid mitmekesistada.

Tänaseks investeerimiseks võtke ühendust meie FxPro meeskonnaga kohe.