Tingimused

Platvorm
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Täitmine
Turu täitmine
Turu täitmine
cTraderSpreads + 0,35 $ 10K kohta, millega kaubeldakse
Minimaalne: 0.70Keskmine: 1.48
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Piiri ja peatumise tase0 points
Kasutatud marginaal (1: 100 võimenduse määr) USA dollarites1000 CHF X USDCHF Rate
Minimaalne lepingu suurus1000 GBP (0.01 lots)
Minimaalne samm lepingu suuruse suurendamiseks1000 GBP
Väärtustingimused luku positsiooni avamiseks *0

* Ainult juhul, kui marginaalne tase> 100%

Pakutud hinnavahed peegeldavad ajavahemiku 01/04/2020 - 30/06/2020. aasta kella 09.00-21.00 (GMT) kaalutud keskmist keskmist. Kuigi FxPro püüab pakkuda kõikides kauplemisaegades konkurentsivõimelist hinnavahet, peaksid kliendid arvestama, et need võivad erineda ja on vastuvõtlikud turutingimustele. Ülaltoodud on esitatud ainult soovituslikel eesmärkidel.Klientidel soovitatakse kontrollida meie majanduskalendri olulisi uudiseid, mis võivad muuhulgas kaasa tuua levikute leviku.

Eespool toodud hinnavahed kehtivad tavapäraste kauplemistingimuste korral. FxPro- l on õigus muuta ülaltoodud võlakirju vastavalt turutingimustele vastavalt "Tingimustele ja tingimustele".

GBP/CHF valuutakombinatsiooni mõjutab tugevasti kahe Euroopa kõige olulisema ja jõukama majanduse seos: Ühendkuningriik ja Šveits. Mõlemad traditsiooniliselt peetakse ohutuks varjupaiga vääringuks, mõlemad sageli peegeldavad teineteise liikumist oma lähedaste ja ühiste sidemete tõttu eurotsooniga. Viimasel ajal on Šveitsi frangi väärtust tunduvalt mõjutanud sisemine devalveerimispoliitika, samal ajal kui nael on tõusnud. Kuigi see on suurendanud paaride volatiilsust, on see pakkunud ka suurepäraseid võimalusi kasumiks.

Kui soovite oma portfelli lisada GBP/CHF paari, võtke ühendust meie nüüd.