Tingimused

Platvorm
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Täitmine
Turu täitmine
Turu täitmine
cTraderSpreads + 0,35 $ 10K kohta, millega kaubeldakse
Minimaalne: N/AKeskmine: 1.47
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Piiri ja peatumise tase0 points
Kasutatud marginaal (1: 100 võimenduse määr) USA dollarites1000 CAD X USDCAD Rate
Minimaalne lepingu suurus1000 GBP (0.01 lots)
Minimaalne samm lepingu suuruse suurendamiseks1000 GBP
Väärtustingimused luku positsiooni avamiseks *0

* Ainult juhul, kui marginaalne tase> 100%

Pakutud hinnavahed peegeldavad ajavahemiku 01/04/2020 - 30/06/2020. aasta kella 09.00-21.00 (GMT) kaalutud keskmist keskmist. Kuigi FxPro püüab pakkuda kõikides kauplemisaegades konkurentsivõimelist hinnavahet, peaksid kliendid arvestama, et need võivad erineda ja on vastuvõtlikud turutingimustele. Ülaltoodud on esitatud ainult soovituslikel eesmärkidel.Klientidel soovitatakse kontrollida meie majanduskalendri olulisi uudiseid, mis võivad muuhulgas kaasa tuua levikute leviku.

Eespool toodud hinnavahed kehtivad tavapäraste kauplemistingimuste korral. FxPro- l on õigus muuta ülaltoodud võlakirju vastavalt turutingimustele vastavalt "Tingimustele ja tingimustele".

GBP/CAD valuutakombinatsiooni mõjutavad suuresti kaks olulist ülemaailmset majandust: Ühendkuningriik ja Kanada. Paarimine varjutab üldiselt GBP/USD paari liikumist, kuna Kanada ja USA vahel on tihedad rahalised, poliitilised ja ärilised sidemed. Kuigi selle kombinatsiooni väike kauplemismaht muudab ristumõju pigem kõikumiste tõenäosuseks, on paar siiski ideaalne vahend mitmekesistamiseks neile, kes tunnevad GBP/USD sidumist, kuid soovivad minna üle nelja peamise äriühingu.

Selleks, et lisada oma portfelli täna, võtke ühendust FxPro.