Tingimused

Platvorm
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Täitmine
Turu täitmine
Turu täitmine
cTraderSpreads + 0,35 $ 10K kohta, millega kaubeldakse
Minimaalne: 82.70Keskmine: 110.90
Market Hours*Closed Now
Market Hours*Closed Now
Piiri ja peatumise tase0 points
Kasutatud marginaal (1: 100 võimenduse määr) USA dollarites1000 ZAR X USDZAR Rate
Minimaalne lepingu suurus1000 EUR (0.01 lots)
Minimaalne samm lepingu suuruse suurendamiseks1000 EUR
Väärtustingimused luku positsiooni avamiseks *0

* Ainult juhul, kui marginaalne tase> 100%

Pakutud hinnavahed peegeldavad ajavahemiku 01/04/2020 - 30/06/2020. aasta kella 09.00-21.00 (GMT) kaalutud keskmist keskmist. Kuigi FxPro püüab pakkuda kõikides kauplemisaegades konkurentsivõimelist hinnavahet, peaksid kliendid arvestama, et need võivad erineda ja on vastuvõtlikud turutingimustele. Ülaltoodud on esitatud ainult soovituslikel eesmärkidel.Klientidel soovitatakse kontrollida meie majanduskalendri olulisi uudiseid, mis võivad muuhulgas kaasa tuua levikute leviku.

Eespool toodud hinnavahed kehtivad tavapäraste kauplemistingimuste korral. FxPro- l on õigus muuta ülaltoodud võlakirju vastavalt turutingimustele vastavalt "Tingimustele ja tingimustele".

EUR/ZAR-i valuutakombinatsioon on väike sidumine, kuid sellel on endiselt märkimisväärne ülemaailmne seos. Paari vahelisi suhteid mõjutavad suuresti kaks peamist maailmamajanduse seost: eurotsoon ja Lõuna-Aafrika. Kombineeritud käitumine on sageli ebakorrektne, kuna mõlema riigi majanduslikku olukorda mõjutavad paljud erinevad tegurid. Hoolimata sellest, et see on volatiilne ja raske ennustada, pakub paaristamine võimalust märkimisväärse kasumi saamiseks kogenud kätes.

Täna investeerimiseks võtke ühendust FxPro.