Tingimused

Platvorm
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Täitmine
Turu täitmine
Turu täitmine
cTraderSpreads + 0,35 $ 10K kohta, millega kaubeldakse
Minimaalne: 49.50Keskmine: 229.24
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Piiri ja peatumise tase0 points
Kasutatud marginaal (1: 100 võimenduse määr) USA dollarites1000 TRY X USDTRY Rate
Minimaalne lepingu suurus1000 EUR (0.01 lots)
Minimaalne samm lepingu suuruse suurendamiseks1000 EUR
Väärtustingimused luku positsiooni avamiseks *0

* Ainult juhul, kui marginaalne tase> 100%

Pakutud hinnavahed peegeldavad ajavahemiku 01/04/2020 - 30/06/2020. aasta kella 09.00-21.00 (GMT) kaalutud keskmist keskmist. Kuigi FxPro püüab pakkuda kõikides kauplemisaegades konkurentsivõimelist hinnavahet, peaksid kliendid arvestama, et need võivad erineda ja on vastuvõtlikud turutingimustele. Ülaltoodud on esitatud ainult soovituslikel eesmärkidel.Klientidel soovitatakse kontrollida meie majanduskalendri olulisi uudiseid, mis võivad muuhulgas kaasa tuua levikute leviku.

Eespool toodud hinnavahed kehtivad tavapäraste kauplemistingimuste korral. FxPro- l on õigus muuta ülaltoodud võlakirju vastavalt turutingimustele vastavalt "Tingimustele ja tingimustele".

EUR/TRY valuuta sidumist ei kaubelda laialt väljaspool Türgit, kuid sellel on endiselt märkimisväärne järgmine. Kombineerimise tulemuslikkust mõjutavad suuresti kahe olulise ülemaailmse majanduse seos: eurotsoon ja Türgi. Kuigi Türgi liir ei seostu euroga nii tihedalt kui paljudes Euroopa valuutades, varjub ta tihti oma liikumisi kahe kohaliku piirkonna tihedate finants- ja kommertssidemete tõttu. Suurepärane mitmekesistamise vahend, mis sobib kõige paremini kogenud investorile.

EUR/TRY kombinatsiooni lisamiseks oma portfelli, võtke ühendust meie nüüd.