Tingimused

Platvorm
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Täitmine
Turu täitmine
Turu täitmine
cTraderSpreads + 0,35 $ 10K kohta, millega kaubeldakse
Minimaalne: 92.90Keskmine: 132.75
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Piiri ja peatumise tase0 points
Kasutatud marginaal (1: 100 võimenduse määr) USA dollarites1000 SEK X USDSEK Rate
Minimaalne lepingu suurus1000 EUR (0.01 lots)
Minimaalne samm lepingu suuruse suurendamiseks1000 EUR
Väärtustingimused luku positsiooni avamiseks *0

* Ainult juhul, kui marginaalne tase> 100%

Pakutud hinnavahed peegeldavad ajavahemiku 01/04/2020 - 30/06/2020. aasta kella 09.00-21.00 (GMT) kaalutud keskmist keskmist. Kuigi FxPro püüab pakkuda kõikides kauplemisaegades konkurentsivõimelist hinnavahet, peaksid kliendid arvestama, et need võivad erineda ja on vastuvõtlikud turutingimustele. Ülaltoodud on esitatud ainult soovituslikel eesmärkidel.Klientidel soovitatakse kontrollida meie majanduskalendri olulisi uudiseid, mis võivad muuhulgas kaasa tuua levikute leviku.

Eespool toodud hinnavahed kehtivad tavapäraste kauplemistingimuste korral. FxPro- l on õigus muuta ülaltoodud võlakirju vastavalt turutingimustele vastavalt "Tingimustele ja tingimustele".

EUR/SEK valuuta sidumist mõjutab suuresti kahe suurema Euroopa majanduse suhe: Rootsi ja eurotsoon. Nagu enamik Euroopa vääringu ristmeid, on nende kahe tihe seos nende tihedate poliitiliste, äri- ja finantssidemete vahel. Kroon varjub sageli euro liikumisi ja nende kahe väärtust üksteise suhtes on harva raske ennustada. Ideaalne investoritele, kes soovivad oma portfelli mitmekesistada neli peamist äriühingut, on valuuta sidumine tavaliselt suhteliselt stabiilne ja madal risk.

Selleks, et nüüd investeerida, võtke ühendust FxPro.