Tingimused

Platvorm
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Täitmine
Turu täitmine
Turu täitmine
cTraderSpreads + 0,35 $ 10K kohta, millega kaubeldakse
Minimaalne: 1.50Keskmine: 2.08
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Piiri ja peatumise tase0 points
Kasutatud marginaal (1: 100 võimenduse määr) USA dollarites1000 NZD X USDNZD Rate
Minimaalne lepingu suurus1000 EUR (0.01 lots)
Minimaalne samm lepingu suuruse suurendamiseks1000 EUR
Väärtustingimused luku positsiooni avamiseks *0

* Ainult juhul, kui marginaalne tase> 100%

Pakutud hinnavahed peegeldavad ajavahemiku 01/04/2020 - 30/06/2020. aasta kella 09.00-21.00 (GMT) kaalutud keskmist keskmist. Kuigi FxPro püüab pakkuda kõikides kauplemisaegades konkurentsivõimelist hinnavahet, peaksid kliendid arvestama, et need võivad erineda ja on vastuvõtlikud turutingimustele. Ülaltoodud on esitatud ainult soovituslikel eesmärkidel.Klientidel soovitatakse kontrollida meie majanduskalendri olulisi uudiseid, mis võivad muuhulgas kaasa tuua levikute leviku.

Eespool toodud hinnavahed kehtivad tavapäraste kauplemistingimuste korral. FxPro- l on õigus muuta ülaltoodud võlakirju vastavalt turutingimustele vastavalt "Tingimustele ja tingimustele".

EUR/NZD valuutakombinatsiooni ei kaubelda laialt väljaspool Uus-Meremaa, kuid see on veel kogenud investorite portfelli täitmiseks niši. Paaride täitmine sõltub kahe maailma suurima majanduse seostest: eurotsoonist ja Uus-Meremaalt. Neid mõjutavad mitmed mitteseotud tegurid, mis tähendab, et suhe nende valuutade vahel on tihti ebakindel ja raske ennustada. Need tegurid muudavad selle kombinatsiooni suuresti ebaadekvaatseks algajatele mõeldud investoritele, kuid spetsialistide käes võib see pakkuda kasumit sama suureks kui riskid.

Lisage see nüüd oma portfelli FxPro abil.