Tingimused

Platvorm
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Täitmine
Turu täitmine
Turu täitmine
cTraderSpreads + 0,35 $ 10K kohta, millega kaubeldakse
Minimaalne: 70.20Keskmine: 108.27
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Piiri ja peatumise tase0 points
Kasutatud marginaal (1: 100 võimenduse määr) USA dollarites1000 NOK X USDNOK Rate
Minimaalne lepingu suurus1000 EUR (0.01 lots)
Minimaalne samm lepingu suuruse suurendamiseks1000 EUR
Väärtustingimused luku positsiooni avamiseks *0

* Ainult juhul, kui marginaalne tase> 100%

Pakutud hinnavahed peegeldavad ajavahemiku 01/04/2020 - 30/06/2020. aasta kella 09.00-21.00 (GMT) kaalutud keskmist keskmist. Kuigi FxPro püüab pakkuda kõikides kauplemisaegades konkurentsivõimelist hinnavahet, peaksid kliendid arvestama, et need võivad erineda ja on vastuvõtlikud turutingimustele. Ülaltoodud on esitatud ainult soovituslikel eesmärkidel.Klientidel soovitatakse kontrollida meie majanduskalendri olulisi uudiseid, mis võivad muuhulgas kaasa tuua levikute leviku.

Eespool toodud hinnavahed kehtivad tavapäraste kauplemistingimuste korral. FxPro- l on õigus muuta ülaltoodud võlakirju vastavalt turutingimustele vastavalt "Tingimustele ja tingimustele".

Tavaliselt nimetatakse Euro Nokkie, EUR/NOK valuutakombinatsioon on väike paar, kuid on endiselt populaarne Forexi turul. Nagu enamik Euroopa valuuta ristandeid, on see ideaalne esimene võistlus väljaspool peamisi äriühinguid, pakkudes suurepärast võimalust oma portfelli mitmekesistada ja riske tasakaalustada. Kuigi Krone jõudlus kaldub varjutama eurot, on kahe riigi majanduslikud ja majanduslikud suhted tihedamini levinud ja kiirete kõikumistega võrreldes muude euro ristmetega. Kui otsite keskmise riski mitmekesistamise võimalust, võib EUR/NOK sidumine olla teile ideaalne.

Invest täna FxPro-ga.