Tingimused

Platvorm
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Täitmine
Turu täitmine
Turu täitmine
cTraderSpreads + 0,35 $ 10K kohta, millega kaubeldakse
Minimaalne: 30.20Keskmine: 31.75
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Piiri ja peatumise tase0 points
Kasutatud marginaal (1: 100 võimenduse määr) USA dollarites1000 HKD X USDHKD Rate
Minimaalne lepingu suurus1000 EUR (0.01 lots)
Minimaalne samm lepingu suuruse suurendamiseks1000 EUR
Väärtustingimused luku positsiooni avamiseks *0

* Ainult juhul, kui marginaalne tase> 100%

Pakutud hinnavahed peegeldavad ajavahemiku 01/04/2020 - 30/06/2020. aasta kella 09.00-21.00 (GMT) kaalutud keskmist keskmist. Kuigi FxPro püüab pakkuda kõikides kauplemisaegades konkurentsivõimelist hinnavahet, peaksid kliendid arvestama, et need võivad erineda ja on vastuvõtlikud turutingimustele. Ülaltoodud on esitatud ainult soovituslikel eesmärkidel.Klientidel soovitatakse kontrollida meie majanduskalendri olulisi uudiseid, mis võivad muuhulgas kaasa tuua levikute leviku.

Eespool toodud hinnavahed kehtivad tavapäraste kauplemistingimuste korral. FxPro- l on õigus muuta ülaltoodud võlakirju vastavalt turutingimustele vastavalt "Tingimustele ja tingimustele".

EUR/HKD valuutapaari efektiivsust määravad kaks maailma suurimat majandust: Hongkong ja eurotsoon. Sidumine on tuntud selle suure volatiilsuse tõttu, mis tuleneb paljude nende kahe valuuta finantsseisundit juhtivatest teguritest. Kõrge riskiga ja ebakindel, paaristumise suhet iseloomustab selle ettearvatavus. Sellest hoolimata pakub kogenud kätes märkimisväärset kasumit pakkuv võimalus. See sobib suurepäraselt kutselistele investoritele, kellel on kaubandust pakkuv kaupleja.

Miks mitte investeerida täna?