Tingimused

Platvorm
cTrader
cTrader
MT4
MT4 Fixed
MT5
Täitmine
Turu täitmine
Turu täitmine
cTraderSpreads + 0,35 $ 10K kohta, millega kaubeldakse
Minimaalne: N/AKeskmine: 0.71
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Piiri ja peatumise tase0 points
Kasutatud marginaal (1: 100 võimenduse määr) USA dollarites1000 GBP X USDGBP Rate
Minimaalne lepingu suurus1000 EUR (0.01 lots)
Minimaalne samm lepingu suuruse suurendamiseks1000 EUR
Väärtustingimused luku positsiooni avamiseks *0

* Ainult juhul, kui marginaalne tase> 100%

** Abnormal market conditions refer to Section 10.6 in Order Execution Policy of FxPro Financial Services Ltd, in point 10.7 in Order Execution Policy of FxPro UK Limited and in point 10.6 in Order Execution Policy of FxPro Global Markets Ltd.

Pakutud hinnavahed peegeldavad ajavahemiku 01/04/2020 - 30/06/2020. aasta kella 09.00-21.00 (GMT) kaalutud keskmist keskmist. Kuigi FxPro püüab pakkuda kõikides kauplemisaegades konkurentsivõimelist hinnavahet, peaksid kliendid arvestama, et need võivad erineda ja on vastuvõtlikud turutingimustele. Ülaltoodud on esitatud ainult soovituslikel eesmärkidel.Klientidel soovitatakse kontrollida meie majanduskalendri olulisi uudiseid, mis võivad muuhulgas kaasa tuua levikute leviku.

Fikseeritud levikuid kohaldatakse ainult "Instant Orders"; kõigi muude tellimuste puhul kehtib tellimuste täitmise eeskiri.

Eespool toodud hinnavahed kehtivad tavapäraste kauplemistingimuste korral. FxPro- l on õigus muuta ülaltoodud võlakirju vastavalt turutingimustele vastavalt "Tingimustele ja tingimustele".

EUR/GBP valuutakombinatsioon on üks enim kaubeldavatest valuutaturgudel paiknevatest paaridest, teenides selle koha tuhandete kauplejate raamatutest kogu maailmas. Ta saab kaks Euroopa suurimat ja kõige rahaliselt ja poliitiliselt olulisemat majandust. Tänu nende riikide vastastikusele sõltuvusele on ühinemine suhteliselt stabiilne valuutapaar ja märgatavalt vähem volatiilsem kui enamik euro ja GBP-ga seotud ristandeid. Seda mõjutab tugevasti Inglise Panga ja Euroopa Keskpanga tegevus, samas kui selle madala riski ja kõrge ennustatavuse tõttu on see väga hea valik nii algajatele kui ka kogenud investoritele.

Invest oma EUR/GBP paarides täna FxPro-ga.