Tingimused

Platvorm
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Täitmine
Turu täitmine
Turu täitmine
cTraderSpreads + 0,35 $ 10K kohta, millega kaubeldakse
Minimaalne: N/AKeskmine: 1.18
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Piiri ja peatumise tase0 points
Kasutatud marginaal (1: 100 võimenduse määr) USA dollarites1000 CAD X USDCAD Rate
Minimaalne lepingu suurus1000 EUR (0.01 lots)
Minimaalne samm lepingu suuruse suurendamiseks1000 EUR
Väärtustingimused luku positsiooni avamiseks *0

* Ainult juhul, kui marginaalne tase> 100%

Pakutud hinnavahed peegeldavad ajavahemiku 01/04/2020 - 30/06/2020. aasta kella 09.00-21.00 (GMT) kaalutud keskmist keskmist. Kuigi FxPro püüab pakkuda kõikides kauplemisaegades konkurentsivõimelist hinnavahet, peaksid kliendid arvestama, et need võivad erineda ja on vastuvõtlikud turutingimustele. Ülaltoodud on esitatud ainult soovituslikel eesmärkidel.Klientidel soovitatakse kontrollida meie majanduskalendri olulisi uudiseid, mis võivad muuhulgas kaasa tuua levikute leviku.

Eespool toodud hinnavahed kehtivad tavapäraste kauplemistingimuste korral. FxPro- l on õigus muuta ülaltoodud võlakirju vastavalt turutingimustele vastavalt "Tingimustele ja tingimustele".

Kuigi mitte kõige populaarsem valuutade kombinatsioon, nagu peaaegu kõik euro ristuvad, on EUR/CAD sidumisel endiselt märkimisväärne hulk jälgijaid. Paari toimivus sõltub kahe suurema majandusega seostest: eurotsoonist ja Kanadast. Kombineeritud käitumine käib sarnaselt EUR/USD suhtega, ehkki väiksemate tehingute maht tähendab seda, et see paar on järsemate kõikumiste suhtes altid. Kui soovite oma nelja peamist äriühingut ära võtta, võib see olla teie jaoks ideaalne kombinatsioon.

Investeerimiseks võtke ühendust FxPro kohe.