Tingimused

Platvorm
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Täitmine
Turu täitmine
Turu täitmine
cTraderSpreads + 0,35 $ 10K kohta, millega kaubeldakse
Minimaalne: 0.90Keskmine: 1.15
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Piiri ja peatumise tase0 points
Kasutatud marginaal (1: 100 võimenduse määr) USA dollarites1000 AUD X USDAUD Rate
Minimaalne lepingu suurus1000 EUR (0.01 lots)
Minimaalne samm lepingu suuruse suurendamiseks1000 EUR
Väärtustingimused luku positsiooni avamiseks *0

* Ainult juhul, kui marginaalne tase> 100%

Pakutud hinnavahed peegeldavad ajavahemiku 01/04/2020 - 30/06/2020. aasta kella 09.00-21.00 (GMT) kaalutud keskmist keskmist. Kuigi FxPro püüab pakkuda kõikides kauplemisaegades konkurentsivõimelist hinnavahet, peaksid kliendid arvestama, et need võivad erineda ja on vastuvõtlikud turutingimustele. Ülaltoodud on esitatud ainult soovituslikel eesmärkidel.Klientidel soovitatakse kontrollida meie majanduskalendri olulisi uudiseid, mis võivad muuhulgas kaasa tuua levikute leviku.

Eespool toodud hinnavahed kehtivad tavapäraste kauplemistingimuste korral. FxPro- l on õigus muuta ülaltoodud võlakirju vastavalt turutingimustele vastavalt "Tingimustele ja tingimustele".

Kuigi see ei ole laialdaselt kaubeldav, on EUR/AUD vääringute kombinatsioon endiselt märkimisväärne ülemaailmne tulemus ning see on Austraalia investorite jaoks eriti populaarne. Paaride täitmine sõltub kahe maailma suurima ja mõjukama majandusega seostest: eurotsooni ja Austraalia omavahelistest suhetest. Kuigi nende riikide rahalisi seisundeid mõjutavad mitmed erinevad tegurid, on nende sidemed paljude samade maailmamajanduste vahel sellega, et paar on vähem volatiilne kui paljudel eksootilisematel kombinatsioonidel. Kui soovite otsida esimest korda neljast peamistest ettevõtetest, siis võib see teie jaoks ideaalseks paariks.

Kontakt FxPro investeerib täna.