Tingimused

Platvorm
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Täitmine
Turu täitmine
Turu täitmine
cTraderSpreads + 0,35 $ 10K kohta, millega kaubeldakse
Minimaalne: 8.00Keskmine: 9.96
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Piiri ja peatumise tase0 points
Kasutatud marginaal (1: 100 võimenduse määr) USA dollarites1000 SGD X USDSGD Rate
Minimaalne lepingu suurus1000 CHF (0.01 lots)
Minimaalne samm lepingu suuruse suurendamiseks1000 CHF
Väärtustingimused luku positsiooni avamiseks *0

* Ainult juhul, kui marginaalne tase> 100%

Pakutud hinnavahed peegeldavad ajavahemiku 01/04/2020 - 30/06/2020. aasta kella 09.00-21.00 (GMT) kaalutud keskmist keskmist. Kuigi FxPro püüab pakkuda kõikides kauplemisaegades konkurentsivõimelist hinnavahet, peaksid kliendid arvestama, et need võivad erineda ja on vastuvõtlikud turutingimustele. Ülaltoodud on esitatud ainult soovituslikel eesmärkidel.Klientidel soovitatakse kontrollida meie majanduskalendri olulisi uudiseid, mis võivad muuhulgas kaasa tuua levikute leviku.

Eespool toodud hinnavahed kehtivad tavapäraste kauplemistingimuste korral. FxPro- l on õigus muuta ülaltoodud võlakirju vastavalt turutingimustele vastavalt "Tingimustele ja tingimustele".

CHF/SGD valuutakombinatsioon kaardistab kahe olulise rahvusvahelise valuuta korrelatsiooni: Šveitsi frank ja Singapuri dollar. Paaristamine on ajalooliselt ettearvamatu ja see muudab selle ideaalseks investeeringuks kogenud ettevõtjale, kellel on riskivaba lähenemine. Vastupidav ja ebakindel, nende ülemaailmsete jõujaamade majandust mõjutavad väga erinevad tegurid ning kuigi see tähendab, et nad harva järgivad sama mustrit, võib see ainulaadne kombinatsioon anda professionaalidele käeulatuslikku kasumit.

Kui soovite oma portfelli lisada CHF/SGD kombinatsiooni, võtke ühendust meie meeskonnaga täna.