Tingimused

Platvorm
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Täitmine
Turu täitmine
Turu täitmine
cTraderSpreads + 0,35 $ 10K kohta, millega kaubeldakse
Minimaalne: 44.50Keskmine: 51.15
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Piiri ja peatumise tase0 points
Kasutatud marginaal (1: 100 võimenduse määr) USA dollarites1000 PLN X USDPLN Rate
Minimaalne lepingu suurus1000 CHF (0.01 lots)
Minimaalne samm lepingu suuruse suurendamiseks1000 CHF
Väärtustingimused luku positsiooni avamiseks *0

* Ainult juhul, kui marginaalne tase> 100%

Pakutud hinnavahed peegeldavad ajavahemiku 01/04/2020 - 30/06/2020. aasta kella 09.00-21.00 (GMT) kaalutud keskmist keskmist. Kuigi FxPro püüab pakkuda kõikides kauplemisaegades konkurentsivõimelist hinnavahet, peaksid kliendid arvestama, et need võivad erineda ja on vastuvõtlikud turutingimustele. Ülaltoodud on esitatud ainult soovituslikel eesmärkidel.Klientidel soovitatakse kontrollida meie majanduskalendri olulisi uudiseid, mis võivad muuhulgas kaasa tuua levikute leviku.

Eespool toodud hinnavahed kehtivad tavapäraste kauplemistingimuste korral. FxPro- l on õigus muuta ülaltoodud võlakirju vastavalt turutingimustele vastavalt "Tingimustele ja tingimustele".

Kuigi see ei ole laialdaselt kaubeldav, võib CHF/PLN valuutakombinatsioon luua suurepärase lisandväärtusega kogenud investori portfelli. Sõltuvalt kahe Euroopa mõjukama majandusega - Poola ja Šveits - seostest on pikaajaline volatiilsuse maine, mistõttu on see ideaalne valik nende jaoks, kellel on vabaturu lähenemine riskile. Tuntud kätes võib kombinatsioon pakkuda suurepärast võimalust teenida olulist kasumit.