Tingimused

Platvorm
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Täitmine
Turu täitmine
Turu täitmine
cTraderSpreads + 0,35 $ 10K kohta, millega kaubeldakse
Minimaalne: 0.70Keskmine: 1.20
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Piiri ja peatumise tase0 points
Kasutatud marginaal (1: 100 võimenduse määr) USA dollarites1000 JPY X USDJPY Rate
Minimaalne lepingu suurus1000 CHF (0.01 lots)
Minimaalne samm lepingu suuruse suurendamiseks1000 CHF
Väärtustingimused luku positsiooni avamiseks *0

* Ainult juhul, kui marginaalne tase> 100%

Pakutud hinnavahed peegeldavad ajavahemiku 01/04/2020 - 30/06/2020. aasta kella 09.00-21.00 (GMT) kaalutud keskmist keskmist. Kuigi FxPro püüab pakkuda kõikides kauplemisaegades konkurentsivõimelist hinnavahet, peaksid kliendid arvestama, et need võivad erineda ja on vastuvõtlikud turutingimustele. Ülaltoodud on esitatud ainult soovituslikel eesmärkidel.Klientidel soovitatakse kontrollida meie majanduskalendri olulisi uudiseid, mis võivad muuhulgas kaasa tuua levikute leviku.

Eespool toodud hinnavahed kehtivad tavapäraste kauplemistingimuste korral. FxPro- l on õigus muuta ülaltoodud võlakirju vastavalt turutingimustele vastavalt "Tingimustele ja tingimustele".

CHF/JPY valuutade kombinatsiooni tulemus sõltub kahest maailma kõige jõukamast majanduses: Jaapanis ja Šveitsis. Mõlema riigi finantsprognoose mõjutavad väga erinevad tegurid, mis tähendab seega, et paar on suhteliselt muutlik. Kuigi paaristamist on raske ennustada, tähendab see suur risk seda, et see pakub kogenud investorile mõningaid ahvatlevaid võimalusi.

CHF/JPY kombinatsiooni lisamiseks paaridele kontakteeruge FxPro kohe.