Tingimused

Platvorm
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Täitmine
Turu täitmine
Turu täitmine
cTraderSpreads + 0,35 $ 10K kohta, millega kaubeldakse
Minimaalne: N/AKeskmine: 1.06
Market Hours*Closed Now
Market Hours*Closed Now
Piiri ja peatumise tase0 points
Kasutatud marginaal (1: 100 võimenduse määr) USA dollarites1000 JPY X USDJPY Rate
Minimaalne lepingu suurus1000 CAD (0.01 lots)
Minimaalne samm lepingu suuruse suurendamiseks1000 CAD
Väärtustingimused luku positsiooni avamiseks *0

* Ainult juhul, kui marginaalne tase> 100%

Pakutud hinnavahed peegeldavad ajavahemiku 01/04/2020 - 30/06/2020. aasta kella 09.00-21.00 (GMT) kaalutud keskmist keskmist. Kuigi FxPro püüab pakkuda kõikides kauplemisaegades konkurentsivõimelist hinnavahet, peaksid kliendid arvestama, et need võivad erineda ja on vastuvõtlikud turutingimustele. Ülaltoodud on esitatud ainult soovituslikel eesmärkidel.Klientidel soovitatakse kontrollida meie majanduskalendri olulisi uudiseid, mis võivad muuhulgas kaasa tuua levikute leviku.

Eespool toodud hinnavahed kehtivad tavapäraste kauplemistingimuste korral. FxPro- l on õigus muuta ülaltoodud võlakirju vastavalt turutingimustele vastavalt "Tingimustele ja tingimustele".

Kuigi seda ei peeta tavaliselt peamiseks valuutapaaraks, on CAD/JPY kombinatsioon investorite seas endiselt populaarne. Prognoosimiseks on natuke raskem kui USD/JPY suhteline; ent selle suur volatiilsus ja sagedasemad kõikumised tähendavad seda, et see võib pakkuda kogenud investori jaoks nutikaid alternatiive. Keskmise riski tekitamine pakub suurepäraseid võimalusi märkimisväärse kasumi teenimiseks.

Kui soovite portfelli lisada CAD/JPY valuutakombinatsiooni, siis võtke meiega ühendust .