Tingimused

Platvorm
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Täitmine
Turu täitmine
Turu täitmine
cTraderSpreads + 0,35 $ 10K kohta, millega kaubeldakse
Minimaalne: 0.70Keskmine: 0.97
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Piiri ja peatumise tase0 points
Kasutatud marginaal (1: 100 võimenduse määr) USA dollarites1000 CHF X USDCHF Rate
Minimaalne lepingu suurus1000 CAD (0.01 lots)
Minimaalne samm lepingu suuruse suurendamiseks1000 CAD
Väärtustingimused luku positsiooni avamiseks *0

* Ainult juhul, kui marginaalne tase> 100%

Pakutud hinnavahed peegeldavad ajavahemiku 01/04/2020 - 30/06/2020. aasta kella 09.00-21.00 (GMT) kaalutud keskmist keskmist. Kuigi FxPro püüab pakkuda kõikides kauplemisaegades konkurentsivõimelist hinnavahet, peaksid kliendid arvestama, et need võivad erineda ja on vastuvõtlikud turutingimustele. Ülaltoodud on esitatud ainult soovituslikel eesmärkidel.Klientidel soovitatakse kontrollida meie majanduskalendri olulisi uudiseid, mis võivad muuhulgas kaasa tuua levikute leviku.

Eespool toodud hinnavahed kehtivad tavapäraste kauplemistingimuste korral. FxPro- l on õigus muuta ülaltoodud võlakirju vastavalt turutingimustele vastavalt "Tingimustele ja tingimustele".

CAD/CHF valuutakombinatsioon ei kuulu enim soovitud paaride hulka, kuid sellel on endiselt märkimisväärseid tulemusi. Selle tulemus sõltub kahe maailma suurima majanduse seostest: Kanada ja Šveits. Paari toimivus on sageli sarnane USD/CHF suurima valuuta kombinatsiooni omaga, kuigi see on madalate kauplemismahtude tõttu sagedamini kõikunud. Kogenud kätes võib see suurepärase lisandväärtusega kaasata investorite portfelli.

Täna investeerimiseks võtke ühendust FxPro.