Tingimused

Platvorm
cTrader
cTrader
MT4
MT4 Fixed
MT5
Täitmine
Turu täitmine
Turu täitmine
cTraderSpreads + 0,35 $ 10K kohta, millega kaubeldakse
Minimaalne: N/AKeskmine: 0.52
Market Hours*Closed Now
Market Hours*Closed Now
Piiri ja peatumise tase0 points
Kasutatud marginaal (1: 100 võimenduse määr) USA dollarites1000 AUD X USDAUD Rate
Minimaalne lepingu suurus1000 AUD (0.01 lots)
Minimaalne samm lepingu suuruse suurendamiseks1000 AUD
Väärtustingimused luku positsiooni avamiseks *0

* Ainult juhul, kui marginaalne tase> 100%

** Abnormal market conditions refer to Section 10.6 in Order Execution Policy of FxPro Financial Services Ltd, in point 10.7 in Order Execution Policy of FxPro UK Limited and in point 10.6 in Order Execution Policy of FxPro Global Markets Ltd.

Pakutud hinnavahed peegeldavad ajavahemiku 01/04/2020 - 30/06/2020. aasta kella 09.00-21.00 (GMT) kaalutud keskmist keskmist. Kuigi FxPro püüab pakkuda kõikides kauplemisaegades konkurentsivõimelist hinnavahet, peaksid kliendid arvestama, et need võivad erineda ja on vastuvõtlikud turutingimustele. Ülaltoodud on esitatud ainult soovituslikel eesmärkidel.Klientidel soovitatakse kontrollida meie majanduskalendri olulisi uudiseid, mis võivad muuhulgas kaasa tuua levikute leviku.

NZDUSD, AUDUSD levikud võivad kõikuda igal kolmapäeval ülalmainitud maksimumist vahemikus 08:00 - 11:00 (GMT).

Fikseeritud levikuid kohaldatakse ainult "Instant Orders"; kõigi muude tellimuste puhul kehtib tellimuste täitmise eeskiri.

Eespool toodud hinnavahed kehtivad tavapäraste kauplemistingimuste korral. FxPro- l on õigus muuta ülaltoodud võlakirju vastavalt turutingimustele vastavalt "Tingimustele ja tingimustele".

AUD/USD vääringute kombinatsioon on viimastel aastatel kauplejate jaoks üha populaarsemaks muutunud. Tänu Austraalia mitme aastakümne kaupade boomile paari naine saab kaks eksponentsiaalselt suurt ja majanduslikult olulist majandust, mis aitab investoritel hoida oma koha. Üks paari peamistest joonistustest on intresside erinevus kahe valuuta vahel, mis muudab selle ideaalse väljavaate, et ettevõtjad saaksid pika aja ja kasumit edasi lükata. Hiljem dramaatiline pull on aidanud ka paljude pühendunute tasapinda paisata. Kõige kogenumatele ettevõtjatele sobib see ideaalselt, kuid see on siiski populaarne kõigile algajatele ja professionaalsele tasemele.

Kui olete huvitatud AUD/USD valuutapaari kauplemisest, täna kontakteeruge /FxPro.