info
Vastutsutundlikult investeerima Vastutsutundlikult investeerimaVastutsutundlikult investeerimaCFDd on keerukad vahendid ja neil on finantsvõimenduse tõttu suur risk kaotada raha kiirelt. 76.14% jaeinvestoritest kaotab selle teenusepakkujaga raha. Mõelge, kas mõistate, kuidas CFD-sid töötab ja kui saate endale raha kaotada.CFD-d ja levitamine on keerulised vahendid ja neil on finantsvõimenduse tõttu suur risk kaotada raha.  79.83% unikaalsete investorite kontodest kaotavad raha CFD-de ja levitamise enampakkumisel selle teenusepakkujaga . Te peaksite kaaluma, kas te mõistate, kuidas CFD-sid ja levitavate ennustuste tegemist ning kas saate endale lubada, et võite oma raha kaotada.
Investor vastutustundlikult: Kauplemisportfellid sisaldavad märkimisväärseid riske.
FxPro abikeskus - sõnastik

Paraboolne SAR (undefined)

Paraboolne SAR on ka J. Welles Wilder Jr poolt väljatöötatud tehniline näitaja, mida nimetatakse ka paraboolseks stopperiks ja vastupidi. Seda kasutatakse turgudel, kus saab sisenemise ja väljumise punkte kindlaks määrata, samuti tõhusate trailing-stop-loss parameetrite määramiseks . Paraboolne SAR on kujutatud punktide seeriana, mis joonistatakse kas praeguse turuhinna alusel või selle alusel. Lihtsaim viis selle indikaatori lugemiseks on müüa, kui hind on alla paraboolse SAR-i ja osta, kui hind ületab selle.

See arvutab järgmise perioodi väärtuse, kasutades kiirendusfaktorile lisatud ajaperioodi (tavaliselt väärtusega 0,02 ja suurendatakse veel 0,02 iga kord, kui registreeritakse uus äärmuslik kõrge või madal punkt), mis on korrutatuna viimase registreeritud Extreme Pointi (EP) väärtusega, millest on lahutatud praegune väärtus. Sel põhjusel,kiirendustegur põhjustab SAR-i lähenemist praegusele hinnale, kuna trend jätkub. See näitaja võtab arvesse nii, et suundumused kipuvad olema lühiajalised ja neid saab piiratud aja jooksul jätkata.