FxPro abikeskus - sõnastik

Fibonacci Retracements

Nimetatud pärast 13. sajandi matemaatik Leonardo Fibonacci, on Fibonacci numbrid täisarvulise järjestusega numbrid, milles iga number on eelmise kahe summa summa. Järv on tihedalt seotud kuldse keskmisega ja selle suhteid võib leida paljudes kohtades looduses; alates korpuse spiraalidest ja puuharudest kuni inimkeha osade ja liigeste külge.

Fibonacci retracement viitab tehnilisele analüüsile tugi- ja vastupiirkonnad, mis on kujutatud varade hindade kaardil joontega Fibonacci suhe arvatakse olevat varade hinnakõikumises. Need on joonistatud vastavalt Fibonacci suhetele 23,6%, 38,2%, 50%, 61,8% ja 100%.

Selleks, et neid oma kauplemisele rakendada,valige oma terminalist Fibonacci retracements ja joonke joon viimase madalaima madala kuni viimase kõrgeima kõrgeimast (või vastupidi olenevalt sellest, kas turg on bullish või langev) ja teie platvorm automaatselt tabel suhteid nende vahel nende kahe punkti vahel. Fibonacci tagasitõmbed töötavad kõige paremini turul olevatel turgudel. Madalast kuni kõrgema tasemeni jõudmiseni näitab see koormustoetuse taset, mille korral hind võib tõusta ja seeläbi tekitada kauplejatele ostusignaale. Kui see tõuseb kõrgelt madala tasemeni, näitab see tulukustuse taset, mille korral hind võib hetkeks suureneda ja tekitada kauplejatele müügisignaale.Arvatakse, et üks Fibonacci tagasivõtmise põhjustest tundub olevat nii hästi toimiv, kui ennustusvahend on rohkem seotud tasemetega, mis on ise täidetavad, kuna paljud investorid neid jälgivad, mitte seda, et on olemas oluline matemaatiline suhe määrab hinna liikumise.