info
Vastutsutundlikult investeerima Vastutsutundlikult investeerimaVastutsutundlikult investeerimaCFDd on keerukad vahendid ja neil on finantsvõimenduse tõttu suur risk kaotada raha kiirelt. 74.02% jaeinvestoritest kaotab selle teenusepakkujaga raha. Mõelge, kas mõistate, kuidas CFD-sid töötab ja kui saate endale raha kaotada.CFD-d ja levitamine on keerulised vahendid ja neil on finantsvõimenduse tõttu suur risk kaotada raha.  77.37% unikaalsete investorite kontodest kaotavad raha CFD-de ja levitamise enampakkumisel selle teenusepakkujaga . Te peaksite kaaluma, kas te mõistate, kuidas CFD-sid ja levitavate ennustuste tegemist ning kas saate endale lubada, et võite oma raha kaotada.
Investor vastutustundlikult: Kauplemisportfellid sisaldavad märkimisväärseid riske.
FxPro Help Centre: TRADING & EXCITATION

Mis vahe on Turu ja Instant käivitamise vahel?

With Instant execution your order will be executed at the requested price or you will receive a requote.

With Market execution your order will be executed at the available market price at the time, at VWAP (Volume Weighted Average Price)

We offer MT4, MT5 and cTrader accounts with Market execution, and MT4 and MT4 Fixed Spread accounts with Instant execution.

You can find more information about order execution on our website:

https://www.fxpro.com/mt4-order-execution

Please note that for pending orders the execution is the same regardless of account type (i.e. all stop orders are executed with 'market execution' and all limit orders are executed with 'limit execution').
Was This Article Helpful?