info
Vastutsutundlikult investeerima Vastutsutundlikult investeerimaVastutsutundlikult investeerimaCFDd on keerukad vahendid ja neil on finantsvõimenduse tõttu suur risk kaotada raha kiirelt. 76.14% jaeinvestoritest kaotab selle teenusepakkujaga raha. Mõelge, kas mõistate, kuidas CFD-sid töötab ja kui saate endale raha kaotada.CFD-d ja levitamine on keerulised vahendid ja neil on finantsvõimenduse tõttu suur risk kaotada raha.  79.83% unikaalsete investorite kontodest kaotavad raha CFD-de ja levitamise enampakkumisel selle teenusepakkujaga . Te peaksite kaaluma, kas te mõistate, kuidas CFD-sid ja levitavate ennustuste tegemist ning kas saate endale lubada, et võite oma raha kaotada.
Investor vastutustundlikult: Kauplemisportfellid sisaldavad märkimisväärseid riske.
FxPro Help Centre: FXPRO DIRECT

Kuidas muuta oma kauplemiskonto võimendust?

Logige sisse FxPro Direct , valige Minu kontod , klõpsake oma kontonumbri kõrval ja valige seejärel Muuda finantsvõimendust rippmenüüst.

Pange tähele, et teie kauplemiskonto finantsvõimenduse muutmiseks peavad kõik avatud positsioonid olema suletud. Võimenduse muudatused tohivad toimuda vaid kord iga 24 tunni tagant.

Märkus. Teie kasutuses olev maksimaalne finantsvõimendus võib sõltuda teie jurisdiktsioonist.
Was This Article Helpful?