info
Vastutsutundlikult investeerima Vastutsutundlikult investeerimaVastutsutundlikult investeerimaCFDd on keerukad vahendid ja neil on finantsvõimenduse tõttu suur risk kaotada raha kiirelt. 74.02% jaeinvestoritest kaotab selle teenusepakkujaga raha. Mõelge, kas mõistate, kuidas CFD-sid töötab ja kui saate endale raha kaotada.CFD-d ja levitamine on keerulised vahendid ja neil on finantsvõimenduse tõttu suur risk kaotada raha.  77.37% unikaalsete investorite kontodest kaotavad raha CFD-de ja levitamise enampakkumisel selle teenusepakkujaga . Te peaksite kaaluma, kas te mõistate, kuidas CFD-sid ja levitavate ennustuste tegemist ning kas saate endale lubada, et võite oma raha kaotada.
Investor vastutustundlikult: Kauplemisportfellid sisaldavad märkimisväärseid riske.
FxPro Help Centre: Accounts

Kuidas ma avan aktiivse kauplemiskonto?

Selleks, et registreerida aktiivse kauplemiskonto, klõpsake FxPro kodulehe ikooni "Registreeri" ja järgige vajalikke samme, et lõpetada registeerumisprotsessi. Saate oma e-posti aadressile enda platvormi mandaate automaatselt vastu võtta. Logi sisse FxPro otse oma e-posti aadressi ja valitud parooliga. Sealt võite oma dokumendid üles laadida (kui te pole seda veel teinud), oma kontot hallata laadida alla meie platvorme ja rahastada oma kontot.

Pange tähele, et Teile kättesaadavad jurisdiktsioonid sõltuvad teie elukohariigist. FxPro ei paku teatud riikidele, näiteks Ameerika Ühendriikide ja Iraani Islamivabariigi, residentidele erinevusi (CFD-d).
Was This Article Helpful?