Michael Sarris tegevjuht

FxPro Financial Services Ltd (FxPro), juhtiv ülemaailmne jaemüügi vahendaja FX ja CFD-des, teatab täna Michael Sarrise nimetamisest tegevdirektoriks. Ta täidab rolli 1. septembril 2010.

Michael Sarris toob hulgaliselt rahvusvahelisi finantsalaseid kogemusi, mis on kogunenud üle 35 aasta mitmetes olulistes ja kõrge profiiliga kohtades. 1972. aastal alustas ta karjääri Küprose keskpanga uurimisosakonnas, enne 1974. aastal asumist Küprose Pangale, et töötada planeerimise ja projekti analüüsi alal. Ta liitus Maailmapangaga 1975. aastal, kui ta jäi 2004. aasta lõpus kuni teenistusosakonna juhataja pensionile.

Maailmapanga karjääri jooksul hõlmas ta tööd paljudes sektorites Aafrikas, Ladina-Ameerikas ja Ida-Aasias. Tema vastutusalasse kuulusid nõustamine majandus- ja sotsiaalarengu poliitikaküsimustes, struktuurireformi programmide loomine, panga riigistrateegiate järelevalve ja majanduspoliitika dialoogi arendamine panga ja Maailmapangat taotlevate riikide ametiasutuste vahel. abi.

Määratud Küprose Vabariigi rahandusminister

2005. aasta septembris nimetas Küprose Vabariigi president rahandusministriks, kus ta teenis kuni valitsuse muutumiseni 2008. aasta märtsis. Oma ametiaja jooksul valmistas Küpros ette ja viis euro edukalt kasutusele oma riigi vääringuna .

Panagiotis Xydas, FxPro tegevjuht, kommenteeris,

“FxPro on rõõmus selle väga olulise ja kõrge kaliibriga ametisse nimetamise üle. Ootame Miikaeli tervitamist meie meeskonda ja tema ainulaadne kogemus, mis on kogunenud pika ja eduka karjääri jooksul Maailmapangaga ja rahandusministriga, on meie äri jaoks põnevas majanduskasvu ja arengu ajal väga kasulik. Olen kindel, et Michael annab olulise ja väärtusliku panuse, kuna FxPro jätkab oma võimete arendamist, et olla tunnustatud maailma eelistatud Fx-vahendajana. ”
Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Tagasi kõik pressiteated