FxPro saab oma teenuste eest kõige prestiižikamaid auhindu

18. november 2016, London. Juba neljandat aastat jooksnud on FxPro valinud Shares Magazine'i lugejad oma eelistatud vahendajaks ja saanud parima FX-maakleri auhinna iga-aastaste aktsiate auhinnatseremoonial. FxPro pakutavaid teenuseid tunnustati nende tipptasemel üritusel, mis toimus 10. novembril Londonis Grosvenor House hotellis, mis tähistas Suurbritannia finantsteenuste sektori parimat. Lisaks sellele sai FxPro ka investorite kroonika & Financial Timesi investeeringute ja varahalduse auhinnad, mis toimusid 17. novembril 2016.

FxPro on pikka aega keskendunud parema kaubandusliku kogemuse pakkumisele ja professionaalsemale kauplemiskeskkonnale klientidele. Eelmisel aastal oleme astunud palju samme meie teenuste hulku laiendamiseks, samuti klientide tellimuste veelgi kiirema ja usaldusväärsema täitmise pakkumiseks, suurendades samal ajal meie kaubandustingimusi. Meil on hea meel näha, et kõik meie värskendused on meie kliendid väga hästi vastu võtnud ja oleme uhked selle eest, et saame need lugeja poolt hääletatud auhinnad veel ühe aasta eest.

FxPro tegevjuht Charalambos Psimolophitis kommenteeris:

„Meie jaoks on alati kõige tähtsam, et meie kliendid teaksid, et nad kauplevad tõsise ja professionaalse vahendajaga. On hädavajalik, et meie kliendid teaksid, et nad saaksid meid usaldada, et pakkuda neile sujuvat ja rahuldust pakkuvate kogemustega. Seega on olnud väga meeldiv, et vähemalt neljandat aastat järjest saada mitte ainult aktsiate parima FX-maakleri auhinda, vaid ka IC & FT „Best Forex Provider” auhind kolmandat korda ja näeme, et me jätkame kauplejate nõudmiste rahuldamist kogu maailmas. ”
Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Tagasi kõik pressiteated