<p> FxPro Financial Services Ltd (FxPro), juhtiv ülemaailmne jaemüügi vahendaja FX ja CFD-des, teatas täna Michael Derksi ametisse nimetamisest peastrateegiks ja Simon Smithi peaökonomistiks. </p> <p> FxPro Financial Services Ltd (FxPro), juhtiv ülemaailmne jaemüügi vahendaja FX ja CFD-des, teatas täna Michael Derksi ametisse nimetamisest peastrateegiks ja Simon Smithi peaökonomistiks. Need kaks kohtumist toovad FxProle unikaalse globaalse perspektiivi ja pakuvad klientidele paremat ülevaadet ja maailma turgude analüüsi. </p> <p> Michael Derks ühineb FxPro'ga 27-aastase kogemusega mitut valdkonda hõlmava investeerimis- ja turustrateegina ning majandusteadlane. Enne FxPro-ga liitumist oli Michael Arch Groupi (investeerimiskorralduse boutique) peamine investeerimisstrateegia ning Austraalia Commonwealth Banki Londoni fikseeritud tulu- ja valuutastrateegia juht. Michael on korraldanud ka kõrgema turustrateegia ja majandusteadlase rolli nii Nomura Internationalis kui ka Deutsche Bankis ning omab märkimisväärset kogemust institutsioonide, perefirma, ülisuure netoväärtuse, kõrge netoväärtuse ja jaeinvestorite seas. </p> <p> Saavutatud majandusteadlane ja finantsturu strateeg, Simon Smith ühineb FxPro-ga Thomson Reuters'i peaökonomistina, kus ta vastutas uue tootearenduse jaoks turuülese analüüsi suutlikkuse arendamise eest. Tal on üle 17-aastane kogemus majandusteadlaste ja ülemaailmse finantsturu strateegina, kes on omandanud Weavering Capital Ltd peaökonomistina ja strateegina 4Cast Ltd fikseeritud tulu juhina ja MMS Internationalis Euroopa fikseeritud tulu haldajana. </p> <p> Panagiotis Xydas, FxPro tegevjuht, kommenteeris, </p> <blockquote> „FxPro on rõõmus, et meie meeskonnaga liitub meie äri jaoks kaks kogenud eksperti. Need kõrgemad ja kõrgetasemelised kohtumised näitavad FxPro kavatsust arendada oma teadus- ja investeerimisvõimet. FX-turgude kiire liikumine koos FxPro platvormi 24/5 kauplemisvõimalustega tähendab, et peame varustama oma ülemaailmselt mitmekesise kauplemisbaasiga parima võimaliku teabe, et teha teadlikke investeerimisotsuseid. ”</blockquote>

FxPro Financial Services Ltd (FxPro), juhtiv ülemaailmne jaemüügi vahendaja FX ja CFD-des, teatas täna oma olulisest rahalisest lubadusest Telethoni 2010, Küprose Neuroloogia Instituudi toetuseks. Geneetika ja Küprose lihasdüstrofia assotsiatsioon.

FxPro Financial Services Ltd (FxPro), juhtiv ülemaailmne jaemüügi vahendaja FX ja CFD-des, teatas täna oma olulisest rahalisest lubadusest Telethoni 2010, Küprose Neuroloogia Instituudi toetuseks. Geneetika ja Küprose lihasdüstrofia assotsiatsioon. Annetusest saadav tulu suurendatakse, et suurendada üldsuse teadlikkust neuroloogiliste ja geneetiliste haiguste all kannatavate patsientide probleemidest ning rahastada käimasolevat teadus- ja sotsiaaltööd, mis on tehtud asjaomaste inimeste elukvaliteedi parandamiseks.

“Küpros Telethon 2010 annab meile platvormi, mis mõjutab positiivselt meie kogukonna elusid, suurel määral ja toetades põhjust, mille vastu meil on suur kirg,” ütles FaxPro tegevjuht Panagiotis Xydas . „FxPro põhiväärtus annab tagasi kõikidele kogukondadele, kus me tegutseme. Küprosel asuva ettevõttena, millel on kontorid seitsmes riigis ja üle 120 riigi hõlmav ülemaailmne kliendibaas, võiks kaaluda selle harta esitamist hirmutava ülesandena. Kuid igal juhul on see ülesanne, milles me siiralt endale pühendume. ”

Ettevõtte uuendatud toetus Küprose Neuroloogia Instituudile & Geneetika on vaid üks osa ettevõtte käimasolevast sotsiaalse vastutuse kampaaniast. FxPro-l on Green & Puhastage Limassolis, kloostri taastamine Prantsusmaal, operatsioon Moskva lastehaiglas ning gümnaasiumi ehitamine lastekodusse Podolskis, Venemaal. FxPro kasutab ka stipendiumifondi noorte meeste ja naiste toetamiseks, kes jätkavad erialaseid õpinguid maailma ülikoolides.

Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Tagasi kõik pressiteated