info
Vastutsutundlikult investeerima Vastutsutundlikult investeerimaVastutsutundlikult investeerimaCFDd on keerukad vahendid ja neil on finantsvõimenduse tõttu suur risk kaotada raha kiirelt. 74.02% jaeinvestoritest kaotab selle teenusepakkujaga raha. Mõelge, kas mõistate, kuidas CFD-sid töötab ja kui saate endale raha kaotada.CFD-d ja levitamine on keerulised vahendid ja neil on finantsvõimenduse tõttu suur risk kaotada raha.  77.37% unikaalsete investorite kontodest kaotavad raha CFD-de ja levitamise enampakkumisel selle teenusepakkujaga . Te peaksite kaaluma, kas te mõistate, kuidas CFD-sid ja levitavate ennustuste tegemist ning kas saate endale lubada, et võite oma raha kaotada.
Investor vastutustundlikult: Kauplemisportfellid sisaldavad märkimisväärseid riske.

FxPro käivitab uue veebisaidi

21. november 2018, London. November on olnud interneti vahendaja FxPro jaoks üsna produktiivne kuu. Pärast mitu kuud kestnud rasket tööd ja pühendumist on ettevõte välja kuulutanud oma uhiuue veebisaidi, mis on lisanud ettevõtte brändi raamistikule keeruka, kuid mänguliku identiteedi.

FxPro uus veebisait annab selge sõnumi sellest, kes on ettevõte ja millised nad on optimeeritud interaktiivse kasutajaliidese kaudu. Veebilehel on ka intuitiivne navigatsioonisüsteem, mis võimaldab kauplejatel leida lühidalt teavet, mida nad vajavad.

FxPro turundusjuht Ilya Holeu kommenteeris:

„See pole lihtsalt uus veebileht. See on uus, rafineeritud brändi identiteet, mis kehastab meie põhiväärtusi kui äri. Me armastame seda, mida me teeme, ja me tahame seda rääkida. ”

Vaadake veebisaiti siin: www.fxpro.com .

Jätke kindlasti ühendust sotsiaalmeedias järgides FxPro'i Facebookis, Instagramis, Twitteris, LinkedInis, telegrammis ja YouTube'is.

Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Tagasi kõik pressiteated