Ettemakstud FxPro MasterCard on nüüd saadaval

- - See teenus on nüüd katkestatud - -

10. aprill 2014, London. FxPro on käivitanud oma enda ettemaksu kaardi. FxPro MasterCard on ettemakstud MasterCard, mis on saadaval ühes kolmest valuutast (EUR, USD, GBP), mis on mõeldud selleks, et klientidel oleks lihtsam kasutada FxPro Vaultis asuvaid vahendeid kaupade ja teenuste maksmiseks üle maailma. p>

FxPro Vault on eraldatud depoopank, mis võimaldab klientidel hõlpsasti deponeerida ja tagasi võtta kõikidest mitmetest kontodest, mis neil on, hoides raha eraldi MetaTrader 4 (MT4), cTrader või FxPro SuperTrader platvormidest.Nüüd saavad kliendid oma FxPro Vault'i vahendite sidumise FxPro MasterCardiga.

„See on veel üks meie toodete ja teenuste valik. Andes klientidele võimaluse ühendada oma FxPro Vault otse ettemakstud MasterCardiga, anname neile võimaluse koheselt kasutada oma kontol asuvaid koormamata vahendeid, et maksta mis tahes eest, mis aktsepteerib MasterCard'i. Meie eesmärk on olla maailma juhtiv online-Forexi kaupleja ja selle saavutamiseks usume, et selliste teenuste pakkumine nagu FxPro MasterCard on väga oluline. ” Charalambos Psimolophitis, FxPro tegevdirektor.

FxPro MasterCard on saadaval ainult FxPro Financial Services Limitedi klientidele.

See teenus on nüüd katkestatud.

Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Tagasi kõik pressiteated