Online Personal Wealth Awards tunnustab FxPro-i parima FX-pakkujana

15. juuli 2014, London. FxPro Group Ltd (FxPro) võitis 11. juulil Londonis Canary Wharf'is peetud tseremoonial parimad FX-pakkumised Online Personal Wealth Awards'i auhindadel 2014. See on teine ​​rikkuse auhind, mille 100% FX Agentuuri mudelimaakler on võitnud 2014. aastal, tunnustades oma jõupingutusi, et aidata ettevõtjatel kasumlikumaks muutuda.

FxPro ei soovi mitte ainult teha oma klientidele paremaid kauplejaid MetaTrader 4 ja cTrader platvormide kaudu püüab see meelitada ligi investoreid, kes soovivad FXPro SuperTrader * -i investeerimisplatvormiga mitmekesistada.

„Selle auhinna võitmine on meie jaoks väga suur saavutus viimase aasta jooksul tehtud suure töö pärast ja meil on hea meel, et me hääletame Online Personal Wealth Awards'i parimaks FX Provideriks. FxPro püüab näha klientide kaubandust kasumlikumalt, mistõttu jätkame toodete ja teenuste tootmist, mis on pühendatud nii FX kaupleja kui ka pikemaajalise investori abistamisele. ” Charalambos Psimolophitis, FxPro tegevdirektor.

Online-isikliku rikkuse auhinnad annavad investorid mitmetest veebisaitidest, sealhulgas MoneyAM, Stockmarketwire, Forexwire ja DIYinevstor, ning need on mõeldud kvaliteedi ja innovatsiooni soodustamiseks finantsteenuste sektoris.

„FxPro on võitnud parima FX-i pakkuja 2014. aasta internetipõhise isikliku rikkuse auhindade üle, mille poolt hääletas meie investorite kasutajabaas. Nende keskendumine oma huvide vastavusse viimisele klientidega resoneerub meie kasutajatega ning nende toodete ja teenuste komplekti FxPro jätkab võistlust. ” Michael Boydell, MSM Media Ltd. tegevdirektor

* FxPro SuperTrader on saadaval ainult FxPro Financial Services Limitedi klientidele.

Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Tagasi kõik pressiteated