FxPro poolt käivitatud uus peaministri institutsiooniline peaminister

- - See teenus on nüüd lõpetatud - -

09 detsember 2014, London. FxPro Financial Services Ltd ( FxPro) on käivitanud FxPro Prime'i, mis on esmaklassiline pakkumine, mis võimendab oma erakordselt mitmekordse esimese taseme valuutakursi likviidsust ja avab selle institutsionaalsetele ettevõtetele.

FxPro jaekliendid saavad juba väga suurt kasu FX likviidsus, millel on madalad tehingukulud ja usaldusväärne kaubanduse teostamine MT4 ja cTrader platvormidel. Nüüd, kui plaanitakse lisada olemasolevaid LP-sid rohkem likviidsuse pakkujaid, saavad väikesed ja keskmise suurusega asutused samamoodi kasu ja teha märkimisväärseid kulude kokkuhoiu oma väliskaubanduse tehingute teostamisel.

„Väikestele ja keskmise suurusega asutustele, kes soovivad säästa oma kohapealse FX-i kulusid, ei paku FxPro Prime seda mitte ainult, vaid see on ka lahendus, mis kõrvaldab vajaduse luua suhteid ühe või mitme kõrgema tasandi pangaga. krediidivõimalused on sõlmitud. Oleme väga rõõmsad, et jõuame esmaklassilisele turule meie silmapaistva likviidsuse ja madala hinnaga pakkumisega, sest tunneme, et see on osa FX-tööstusest, millel on märkimisväärne kasvupotentsiaal. ” Charalambos Psimolophitis, FxPro tegevdirektor./span>

FxPro Prime'i abil saavad institutsionaalsed kliendid ära kasutada FxPro väljakujunenud suhteid peamiste maaklerite ja LP-dega. Teenus ei paku ainult primaarset vahendusteenust ja keskse ühtse tagatise konto kliiringu lahendusi arenenud reaalajas aruandlusega, kuid klientidel on kiire ja lihtne ühendada FxPro likviidsusega API või täiustatud silla tehnoloogia abil.

http://www.fxpro.com/prime

Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Tagasi kõik pressiteated