info
Vastutsutundlikult investeerima Vastutsutundlikult investeerimaVastutsutundlikult investeerimaCFDd on keerukad vahendid ja neil on finantsvõimenduse tõttu suur risk kaotada raha kiirelt. 74.02% jaeinvestoritest kaotab selle teenusepakkujaga raha. Mõelge, kas mõistate, kuidas CFD-sid töötab ja kui saate endale raha kaotada.CFD-d ja levitamine on keerulised vahendid ja neil on finantsvõimenduse tõttu suur risk kaotada raha.  77.37% unikaalsete investorite kontodest kaotavad raha CFD-de ja levitamise enampakkumisel selle teenusepakkujaga . Te peaksite kaaluma, kas te mõistate, kuidas CFD-sid ja levitavate ennustuste tegemist ning kas saate endale lubada, et võite oma raha kaotada.
Investor vastutustundlikult: Kauplemisportfellid sisaldavad märkimisväärseid riske.

FxPro käivitab MT5

26. jaanuar 2015, London. FxPro on uhke, et teatas, et on käivitatud uusim kauplemisplatvormide FxPro MetaTrader5 (MT5) kasvav nimekiri. Vastates oma kauplejate soovidele, on tööstusharu juhtiv FX maakler selle lõpptulemusena selle innukalt oodatava platvormi kaasamise oma kauplemisinfrastruktuuri.

MT5 on loodud spetsiaalselt maakleritele, võimaldades klientidel paigutada tellimusi, mis täidetakse otse turul. Sellel on täiustatud kasutajaliides ning mõningad märkimisväärsed muudatused võrreldes selle eelkäijaga:

Nende hulka kuuluvad:
  • Rohkem ajakavasid, tehnilisi näitajaid ja graafilisi tööriistu
  • Parem konto vahetamine
  • Võimalus kaubelda otse kaardiplaanidest
  • Tõsi turu sügavust puudutav teave
  • Integreeritud EA arenduskeskkond

FxPro tegevjuht Charalambos Psimolophitis ütles uue platvormi kohta järgmist:

“Me kuulame alati meie klientide soovidele, mistõttu oleme otsustanud käivitada FxPro MT5, mis muutub kahtlemata suureks täienduseks meie olemasolevale platvormile, eriti kui see on seotud meie professionaalsete kauplemistingimustega ja negatiivse tasakaalu poliitikaga. ”

FxPro loodab MT5 platvormi käivitada lähinädalatel.

Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Tagasi kõik pressiteated